[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Програма Work & travel 2011 - Освітній форум MyReferatik



Сторінка 1 з 11
Освітній форум MyReferatik » Освіта » Освіта за кордоном » Програма Work & travel 2011 (Робота для студентів літом в США)
Програма Work & travel 2011
AdminДата: Понеділок, 31.01.2011, 15:55 | Повідомлення № 1
Admin
Повідомлень: 234
Репутація: 11
Статус: Offline
Програма Work and Travel (робота в США для студентів) тепер дуже відома - кожне літо десятки тисяч чоловік відкривають Америку з Work & Travel USA! А почалося все в далекому 1989 році, коли два перші студенти з СРСР відправилися на роботу в США на літо, на канікули, в американський дитячий табір. Вони вирішили - якщо у нас вийшло, вийде і у інших! Адже літня робота студентам завжди потрібна. Ідея ця розвинулася в ЦЕНТРІ МІЖНАРОДНОГО ОБМІНУ, компанії з філіалами і представництвами в 95 містах 14 країн світу, найбільше агентство Work & Travel в Європі.

Літо для студента - подорожі і робота в США! Яскраві враження, незвідана країна, нові друзі зі всього світу, Англійський без помилок, чесно зароблені гроші... Це не просто робота в США - це перший досвід самостійного життя далеко від важкої опіки батьків, обридлих друзів і подруг, сусідів по гуртожитку і нудних викладачів, - ось що таке Work and Travel!

Якщо Ви брали участь в даній програмі - розкажіть про Ваш досвід!

agitatoДата: Середа, 09.02.2011, 22:34 | Повідомлення № 2
agitato
Повідомлень: 5
Репутація: 20
Статус: Offline
Тільки дуже хотів взяти участь. Але не вийшло ((
Somt1ngДата: Середа, 27.04.2011, 23:08 | Повідомлення № 3
Somt1ng
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я туди їздив на літо, не дуже задоволений, одне тільки гарно, що побував в Америці)
LollipopДата: Середа, 18.05.2011, 21:33 | Повідомлення № 4
Lollipop
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
а какие плюсы этого?

как я как посчитал больше мороки
и толком не увидишь нечего
только будешь пахать сильно(

Dozer_andrewДата: Середа, 25.05.2011, 19:16 | Повідомлення № 5
Dozer_andrew
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу сказати, що программа Work and Travel - це найкраще що сталося зі мною за все моє життя! В плані роботи, то це программа не для лінивих... Якщо ж хочете побачити Америку - потрібно мати чималі гроші, якщо ж лише працювати - то за літо можна досить гарно підзаробити...
dizestДата: Неділя, 30.09.2012, 11:03 | Повідомлення № 6
dizest
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
треба гроші,якщо у вас їх немає,то там нічого робити....
Освітній форум MyReferatik » Освіта » Освіта за кордоном » Програма Work & travel 2011 (Робота для студентів літом в США)
Сторінка 1 з 11