[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Хабарництво, корупція у ВНЗ - Освітній форум MyReferatik

Сторінка 1 з 11
Освітній форум MyReferatik » Студентські форуми » Іспити, захист диплома » Хабарництво, корупція у ВНЗ (Як боротися із взятками у ВНЗ)
Хабарництво, корупція у ВНЗ
AdminДата: Понеділок, 31.01.2011, 14:52 | Повідомлення № 1
Admin
Репутація: 11
Статус: Offline
Що робити, коли викладачі вимагають гроші за те, щоб просто здати екзамени та закінчити рік. Валять капітально, ріжуть стипендію усім, один гад придирається просто так. А я не маю грошей і принципово не буду давати. Працюю по спеціальность добре і прекрасно знаю свою роботу. Як обійти таку проблему?
agitatoДата: Середа, 09.02.2011, 22:33 | Повідомлення № 2
agitato
Репутація: 20
Якщож ліньки вчитися - яб за адекватну ціну невагаючись заплатив.
dikiyДата: Вівторок, 29.03.2011, 11:48 | Повідомлення № 3
dikiy
Репутація: 0
Тобі легко говорити - от прийде твій час
краще купити диплом - зекономиш набагато більше
Jannetta1973Дата: Середа, 30.03.2011, 16:45 | Повідомлення № 4
Jannetta1973
Наприклад, подати апеляцію, перескласти іспит на комісії - навряд чи там всі хабарники виявляться. Якщо валять всю групу, написати заяву на ім"я декана. Думаю, на цьому проблеми вирішаться. Якщо ж ні - заяв до прокуратури ще ніхто не відміняв і статей за хабарництво теж.
cherrygirlДата: Субота, 23.04.2011, 00:08 | Повідомлення № 5
cherrygirl
Как мне кажется, с коррупцией бороться нереально!! конечно есть варианты, когда преподователи ставят балы за реальные знания, но, к сожалению, их все меньше. Елементарный вариант - подать на апелляцию, но по собственному опыту знаю, что они в основном повышают максимум на 5 баллов!! так что есть ли смысл - решать самостоятельно!!
toka1550Дата: Вівторок, 10.05.2011, 10:53 | Повідомлення № 6
toka1550
Если учишся заочно ,то такой проблемы как деньги не должно существовать. Если работаеш конечно.
eugenemillersДата: Понеділок, 23.05.2011, 15:59 | Повідомлення № 7
eugenemillers
В деяких вузах з корупцією і зовсім погано: багато чув розповідей, шо вчителя збирають таку "символічну" дань "за гарний настрій на екзамені" практично з усіх, а ті хто не здають гроші - мають проблеми на екзамені.
Ну як з цим боротись - ніяк, в Україні це не можливо.

elagin1987Дата: Вівторок, 24.05.2011, 13:14 | Повідомлення № 8
elagin1987
Студенты сами рождают предложения, поэтому и есть такое понятие как коррупция в университете, если бы никто не предлагал деньги преподавателям то никто бы в дальнейшем и не требовал их. Я учусь на заочном, диплом вот скоро защищать буду, все одногруппники мои покупают диплом у преподователей, я решил сделать сам и не потому, что денег жаль, а потому что работаю по специальности и для меня написать самому диплом не проблема. Проблема была найти преподавателя, который бы согласился быть у меня рецензентом на диплом, как только слышали, что буду делать сам диплом - отказывали мне.
BrillianceДата: Вівторок, 14.06.2011, 19:15 | Повідомлення № 9
Brilliance
не знаю как у вас, но у нас в кпи взяток не берут)
GrasikovДата: Четвер, 16.06.2011, 18:20 | Повідомлення № 10
Grasikov
Бувають різні викладачі!!!
dizestДата: Вівторок, 02.10.2012, 21:48 | Повідомлення № 11
dizest
написати на них доповідну!таким викладачам не місце в Україні!хоча на жаль таких дуже багато(
Освітній форум MyReferatik » Студентські форуми » Іспити, захист диплома » Хабарництво, корупція у ВНЗ (Як боротися із взятками у ВНЗ)
Сторінка 1 з 11