[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Журнал "Дніпро" в твоєму житті! - Освітній форум MyReferatik



Сторінка 1 з 11
Освітній форум MyReferatik » Студентські форуми » Студентський гумор, студентське життя » Журнал "Дніпро" в твоєму житті!
Журнал "Дніпро" в твоєму житті!
Aleks_dniproДата: Вівторок, 17.05.2011, 01:33 | Повідомлення № 1
Aleks_dnipro
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт,друже! Чи знайомий тобі літературно-читацький журнал "Дніпро"?Чи знаєш про конкурс, який проводить журнал "Дніпро"?Як що ти талановитий, неординарний та харизматичний, цікавишся літературою та пишиш власні вірші, прозу, твори, гумор, у тебе є можливість безкоштовно засвітитися на сторінках журналу "Дніпро", тобто цей журнал надає можливість здійснити твої мрії, безкоштовно надрукує твої твори, прозу, поезію, романи, гумор на різноманітну тематику та будь - якого обсягу. Таким чином друже, повір мені, що ти маєш чудову можливість реалізувати свої творчі здібності, заявити про себе і стати відомим на всю Україну, а також отримати грошову винагороду за свою творчість.
no_doubtДата: П`ятниця, 03.06.2011, 00:07 | Повідомлення № 2
no_doubt
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт Aleks_dnipro, відкрила для себе журнал "Дніпро" досить таки нещодавно, і дуже цим задоволена. Безліч цікавих тем...статей, творів. Дуже вдячна Вам, за допомогу в розвитку сучасной українскої літератури і можливість авторам початківцям заявити про себе.
ledirinaДата: Вівторок, 14.06.2011, 00:33 | Повідомлення № 3
ledirina
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Привет! Здорово, что есть однодумы!:-)
А мне очень понравились приключения художника в «Беспанцирной черепахе» Бескаравайного. я задумалась над некоторыми вещами:-)

Додано (14.06.2011, 00:33)
---------------------------------------------
Я чула багато молодих талантів вперше так почали друкуватися, журнал "Дніпро" друкує безкоштовно ще й гонорар свій перший можна отримати!

bodik2009Дата: Четвер, 16.06.2011, 15:10 | Повідомлення № 4
bodik2009
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
biggrin
lesnayaДата: П`ятниця, 01.07.2011, 16:19 | Повідомлення № 5
lesnaya
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А я вперше чую про такий журнал....Де його можна придбати????
ButikaДата: Середа, 06.07.2011, 17:02 | Повідомлення № 6
Butika
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені в "Дніпро" більше смподобався твір "Гра в чотири руки". )
juvchikДата: Четвер, 05.01.2012, 20:54 | Повідомлення № 7
juvchik
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
а читали последний номер журнала "Днипро" за 2011 год??? там напечатали очень интересное пікантне оповідання "Ой" Павла Довгань-Левицького зі Львова!?
_Олександр_Дата: Неділя, 18.03.2012, 23:53 | Повідомлення № 8
_Олександр_
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (lesnaya)
А я вперше чую про такий журнал....Де його можна придбати????

Цей журнал можна придбати не виходячи з дому на сайті https://www.dnipro-ukr.com.ua
Також "Дніпро" є і в електронному варіанті на цьому ж сайті. Мені цей журнал дуже подобається.

Додано (18.03.2012, 23:53)
---------------------------------------------

Quote (lesnaya)
А я вперше чую про такий журнал....Де його можна придбати????

Цей журнал можна придбати не виходячи з дому на сайті https://www.dnipro-ukr.com.ua
Також "Дніпро" є і в електронному варіанті на цьому ж сайті. Мені цей журнал дуже подобається.
dizestДата: Вівторок, 02.10.2012, 21:51 | Повідомлення № 9
dizest
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую почитати журнал "Дніпро". В ньому можна знайти авторів сучасної української літератури, а також надсилати власні твори і отримати грошову винагороду.
https://www.dnipro-ukr.com.ua/
Освітній форум MyReferatik » Студентські форуми » Студентський гумор, студентське життя » Журнал "Дніпро" в твоєму житті!
Сторінка 1 з 11