[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Студенти Буковини повернулися із подорожі по містам Європи - Освітній форум MyReferatik



Сторінка 1 з 11
Освітній форум MyReferatik » Освіта » Новини освіти » Студенти Буковини повернулися із подорожі по містам Європи (Буковинські студенти побували в Європі)
Студенти Буковини повернулися із подорожі по містам Європи
xatikoДата: Середа, 08.06.2011, 00:32 | Повідомлення № 1
xatiko
Повідомлень: 140
Репутація: 3
Статус: Offline
Нещодавно група студентів Буковинського університету повернулася з цікавої поїздки по містах Франції.

- Ми побували у Раді Європи у Страсбурзі, - розповідає Дана Гостюк, студентка третього курсу юрфаку БО. - А ще відвідали святі місця в Люрді. Спілкувалися і зі студентами. Вразило, що там спілкування між учнями ліцеїв і викладачами відбувається на рівних, не відчувається скутості чи зверхності.

- Мені хотілося отримати мовну практику, адже одна справа говорити на французькій мові тут, удома, і зовсім інше - перебувати у французькомовному середовищі, - ділиться Марина Сав'юк, студентка другого курсу юрфаку БО. - І мені це вдалося, адже ми відвідували не тільки учбові заклади і визначні пам'ятки Франції, а й були в магазинах, кафе. Французи надзвичайно добрі та щирі люди.

- Встановлення та розвиток міжнародних зв'язків з навчальними закладами Франції - одне з пріоритетних напрямів діяльності нашого вузу, - каже Ніна Ковпак, старший викладач Буковинського університету. - Ми вже десять років співпрацюємо з представниками асоціації «Франція-Україна» у містах Клермон-Ферран, Анже, Мец, Гренобль. Реєстрація до Франції їздять і студенти інших чернівецьких вузів і шкіл. Наприклад, медуніверситету, Новоселицького ліцею, Костічанськоі школи.
dizestДата: Четвер, 27.09.2012, 21:06 | Повідомлення № 2
dizest
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Франція дуже красива,хотів би побувати у Парижі і Марселі,кажуть,що два найкрасивіших міста у Франції...заздрю я цим студентам,що там побували.....
Освітній форум MyReferatik » Освіта » Новини освіти » Студенти Буковини повернулися із подорожі по містам Європи (Буковинські студенти побували в Європі)
Сторінка 1 з 11