Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Аудит

Побудова служби управління ризиками аудиторської фірмиФормулювання проблеми. Управління ризиками передбачає декілька етапів. Проте, це не означає, що після завершення останнього етапу, цей процес призупиняється. Він повинен бути неперервним. Кожний етап передбачає виконання певних процедур працівниками підприємства. Тому ефективність процесу управління залежить не лише від суті виконуваних процедур (методів, за допомогою яких проводиться ідентифікація, оцінювання й управління ризиками), але й від своєчасності та якості їх виконання. З метою отримання позитивних результатів від управління ризиками, об’єктом управління повинні бути не лише ризики, а й сам процес управління та працівники, що його виконують. Тобто, ефективність процесу управління ризиками великою мірою залежить від його організації.
Аналіз останніх досліджень і результатів. Проблемою ризиків аудиторської діяльності займалися такі українські та закордонні вчені, як Аренс Е.А., Бичкова С.М., Білуха М.Т., Давидов Г.М., Дорош Н.І., Редько К.О., Лоббек Дж.К., Овчарик Р.Ю., Петренко С.Н., Проскуріна Н.Н., Рудницький В.С., Сухарєва О.А. та інші. Проте, об’єктами їхніх досліджень були , як правило, сутність ризиків аудиторської діяльності, чинники, що на них впливають, методи оцінювання їхнього рівня тощо. Питання організації управління ризиками в аудиторській фірмі залишилось практично поза увагою дослідників.
Постановка задачі. У цій статті автором поставлено завдання дослідити організацію управління ризиками аудиторської діяльності за допомогою створення служби ризик-менеджменту аудиторської фірми.
Повна інформація про роботу

реферат "Побудова служби управління ризиками аудиторської фірми" з предмету "Аудит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 19.10.2010 в 11:36. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 319 та скачано 24 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...