Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Податкова система

Особливості та порядок оформлення результатів перевірок суб’єктів підприємницької діяльності з питань дотримання вимог вал. законодавстваВступ

Вся контрольно-ревізійна діяльність податкової служби України здійснюється у відповідних правових формах, що викликає потребу в дослідженні саме правових питань діяльності податкових органів України.
Серед важливих завдань, які стоять перед працівниками державних податкових служб, не в останню чергу є правильне оформлення результатів перевірок суб’єктів підприємницької діяльності з питань дотримання вимог чинного валютного законодавства.
Від цього значною мірою належить дотримання завдань, які держава та суспільство ставлять перед податковими службами.
Так, проведений аналіз скасованих ДПА у Харківській області рішень, прийнятих податковими інспекціями за І півріччя 2005 року, свідчить про те, що причинами скасування більш, ніж десятої їх частини є неякісне проведення перевірок і оформлення матеріалів за ними .
Актуальність теми реферату зумовлюється суттєвим зростанням ролі податкової служби в сучасному розвитку економіки України і, у зв’язку з цим, посиленням необхідності удосконалення її правового регулювання.
Мета роботи полягає у системному аналізі сучасного стану особливостей та порядку оформлення результатів перевірок суб’єктів підприємницької діяльності з питань дотримання вимог чинного валютного законодавства.
Методи дослідження випливають з вимог комплексного та об’єктивного аналізу оформлення результатів документальних перевірок діяльності з питань дотримання вимог чинного валютного законодавства з боку суб’єктів підприємницької діяльності.
Дослідження проведено на основі формально-логічного, системно-функціонального, порівняльно-правового та інших загальних та спеціальних наукових методів.
Нормативно-правову база роботи становлять законодавчі, інші нормативно-правові акти, ухвалені відповідними органами державної влади, накази та роз’яснення Державної податкової адміністрації України.

  

Повна інформація про роботу

реферат "Особливості та порядок оформлення результатів перевірок суб’єктів підприємницької діяльності з питань дотримання вимог вал. законодавства" з предмету "Податкова система". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.10.2010 в 00:27. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 597 та скачано 73 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали