Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Податкова система

Податковий контрольЗміст

Вступ 3
1. Застосування до суб’єктів господарської діяльності – юридичних осіб штрафних санкцій за порушення податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на органі державної податкової служби 5
2. Порядок направлення податкових повідомлень та рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій за результатами перевірок 14
3. Особливості накладення адміністративних стягнень на посадових осіб суб’єктів господарювання за результатами перевірок суб’єктів господарювання – юридичних осіб 16
Загальні висновки 24
Використана література 25

Вступ

Податки є важливою ланкою фінансових відносин у суспільстві. Податки як форма фінансових відносин виникли з появою держави. З розвитком товарно-грошових відносин оподаткування здійснюється в основному в грошовій формі. Податки – це обов’язкові платежі, що їх встановлює держава для юридичних і фізичних осіб з метою формування централізованих фінансових ресурсів, які забезпечують фінансування державних витрат.
Особливість реформування економіки України така, що податки і податкова система не зможуть ефективно функціонувати без належного правового забезпечення.
Згідно з Конституцією України (ст. 67) кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законодавством. Система оподаткування, податки і збори встановлюються виключно законами України (ст. 92).
Обов’язки щодо повної та своєчасної сплати податків та інших обов’язкових платежів законодавством покладено на платників податків, а здійснення контролю за дотриманням платниками податкового законодавства – на органи державної податкової служби та інші органи, перелік та компетенцію яких визначено ст. 2 Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”. Зокрема, органи державної податкової служби є контролюючими органами стосовно податків і зборів (обов’язкових платежів), які справляються до бюджетів та державних цільових фондів, крім тих податків і зборів (обов’язкових платежів), які контролюються митними органами, органами Пенсійного фонду України і органами фондів загальнообов’язкового соціального страхування.
Здійснюючи контроль за сплатою платежів до бюджетів і державних цільових фондів, податківці повсякденно перебувають у стосунках з десятками тисяч платників податків, зачіпаючи таким чином їхні майнові, передусім грошові, інтереси.
Для ефективного виконання завдань і функцій, покладених на органи державної податкової служби, їх наділено відповідними законодавчими актами України, повноваженнями щодо здійснення контролю, припинення порушень податкового та іншого законодавства, застосування заходів фінансового і адміністративного впливу до порушників законодавства.
До порушників податкового, валютного та іншого законодавства застосовуються штрафні (фінансові) санкції. Розглянемо це та інші питання більш детально у цієї контрольної роботі.

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Податковий контроль" з предмету "Податкова система". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.10.2010 в 00:34. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 709 та скачано 58 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали