Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Регіональна економіка

Сучасний аграрно-промисловий комплексЗміст

1. Вступ.
2. Значення тваринництва в Україні.
3. Галузева структура та зональний характер розміщення галузі.
4. Висновки.
5. список використаної літератури.

Вступ

Сучасний аграрно-промисловий комплекс є важливим сектором
економіки України. У ньому зосереджена майже третина основних
виробничих фондів, працює четверта частина населення, зайнятого у
народному господарстві, виробляється понад 20% валового
суспільного продукту та третина національного доходу, формується 70 % роздрібного товарообігу. Виробничий потенціал аграрної сфери станом на 2001р налічує 42,4 млн га сільськогосподарських угідь,з них 33,2 млн га ріллі.
АПК - це сукупність галузей народного господарства, зайнятих виробництвом, переробкою, зберіганням і доведенням до споживача сільськогосподарської продукції. До складу АПК входять такі основні сфери:
■ Виробництво засобів виробництва для сільського господарства та його виробничого обслуговування;
■ Власне сільське господарство;
■ Збирання, заготівля, переробка, зберігання та транспортування сільськогосподарської продукції.
Сільське господарство є однією з основних галузей економіки України, на яку припадає близько 20% загального обсягу валового продукту (у Білорусії та Казахстані, наприклад, цей показник становить 13%, в Росії -майже 7%, в Грузії - більше половини, Вірменії, Киргизстані та Узбекистані - близько третини). Основними галузями сільського господарства є рослинництво (51%) і тваринництво (49%), що охоплюють групи дрібніших галузей. Своєю чергою вони диференціюються за групами культур, видами тварин і т.ін.
Україна здавна вважається аграрною країною, тому сільське господарство з його тваринництвом відіграє важливу роль в економічному розвитку країни( країна повністю забезпечує себе такою тваринницькою продукцією як м'ясо птиці, свинина, яловичина. Досить велика частка цієї продукції йде на імпорт) . І тому розвиток тваринництва і сільського господарства в цілому має пріоритетне значення для нашої держави. Проте ця проблема зараз вирішується в досить складних економічних умовах.

Повна інформація про роботу

реферат "Сучасний аграрно-промисловий комплекс" з предмету "Регіональна економіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 14.10.2010 в 18:06. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1142 та скачано 87 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...