Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Правознавство

Права жінок в Україні: під кутом зору міжнародно-правових стандартівЗміст

Вступ....................................................................................................1ст.
Розділ I: Конвенція про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок та інші міжнародно-правові документи стосовно прав жінок..............3ст.
Розділ II: Українське законодавство щодо прав жінок.................................7ст.
Розділ III: Захист прав жінок та їх порушення. Насильство проти жінок, проституція, рабство. Деякі міжнародні документи та українське законодавство стосовно врегулювання даного питання...............................14ст.
Розділ IV: Деякі права жінок та факти щодо їх реалізації.........................26ст.
Висновки............................................................................................32ст.
Література..........................................................................................33ст.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Права жінок в Україні: під кутом зору міжнародно-правових стандартів" з предмету "Правознавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 23.07.2010 в 09:52. Автором даного матеріалу є Ситенко Олександр. З моменту опублікування роботи її переглянуто 469 та скачано 40 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Ситенко Олександр...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...