Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Соціологія

Методи збирання соціологічної інформаціїЗміст

1. Вибірка
1.1. Обґрунтування методів збору емпіричних даних
2. Метод опитування.
3. Анкетування.
3.1.Правила групового анкетування.
3.2.Правила побудови питань
4. Інтерв'ювання.
5. Спостереження.
6.Метод експерименту.
6.1. Види експерименту і методи добору експериментального добору груп.
6.2. Планування і логіка здійснення експерименту.
Висновок

Висновок

Яким би методом соціологічні дані добуті ні були, самі по собі вони ще не дозволяють зробити узагальнені висновки, виявити тенденції, перевірити гіпотези – одним словом, вирішити задачі, поставлені в програмі дослідження. Для того щоб отримана первинна інформація початку давати реальні результати, її необхідно шляхом обробки перетворити у відповідний вид, а далі узагальнити, проаналізувати і науково проінтерпретувати.

  

Повна інформація про роботу

реферат "Методи збирання соціологічної інформації" з предмету "Соціологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2011 в 20:43. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 695 та скачано 105 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали