Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Українська мова

Анотація. Рецензія. РеквізитиАнотація - це коротка характеристика змісту книги, статті, рукописного тексту тощо. У ній наводяться найважливіші питання роботи, викладається її зміст і дається оцінка. Анотація допомагає під час добору й вивчення літератури з будь-якого питання, скорочує час на ознайомлення із змістом самої праці.
Анотація може бути подана двома мовами: мовою тексту та однією з іноземних.
У кінці анотації називаються категорії читачів, для яких рекомендовано анотовану книгу.
Якщо швидко треба ознайомитися зі змістом книжки і мати про неї уявлення, читайте анотацію.
Рецензія - це критичний відгук (дає аналіз і оцінку) на художній твір, друковану наукову працю тощо, що містить зауваження, пропозиції тощо.
Мета рецензії – рекомендація твору до друку, захисту.
Реквізити:
1. Назва виду документа.
2. Заголовок (який містить назву рецензованої роботи, прізвище та ініціали її автора, видавництво та рік публікації, кількість).
3. Текст:
- тема статті, мета статті, підходи до статті, актуальність статті;
- короткий виклад змісту роботи;
- позитивний висновок;
- недоліки, зауваження
- висновок автора рецензії.
4. Підпис та посада особи, яка рецензувала роботу.
5. Дата.
У разі необхідності підпис завіряють печаткою.

  

Повна інформація про роботу

конспект "Анотація. Рецензія. Реквізити" з предмету "Українська мова". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2010 в 20:10. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 36959 та скачано 370 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...