Доручення. Види доручень. Реквізити
Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Українська мова

Доручення. Види доручень. Реквізити

Як скачати? Дана робота є авторською і абсолютно унікальною, а тому платною. Але, спеціально для студентів в період СЕСІЙ діє знижка (50%), і отримати роботу Ви можете всього за 29.95 грн. (60 грн.).
Детальніше Про Отримання Доступу До Роботи >>>
Тип матеріалу: конспектПредмет: Українська моваОлег ВернадськийКупили: 368

Оплатили роботу і отримали код? Введіть його сюди, натисніть "Скачати роботу"Доручення — це письмове повідомлення, за яким організація чи окрема особа надає право іншій особі від її імені здійснювати певні юридичні чинності або отримувати матеріальні цінності.
Доручення видаються на розпорядження майном, отримання грошових і матеріальних цінностей. Вони поділяються на особисті (особа доручає особі) та офіційні( установа доручає особі чи установі).
Особисті доручення видаються окремими особами, які передають свої права іншим особам (право на отримання заробітної плати, поштового переказу та ін.). Обов'язковою умовою правомірності особистого доручення є наявність підпису службової особи й печатка установи, підприємства, що засвідчує підпис довірителя (доручення, які видаються студентам, можуть засвідчуватись навчальним закладом).
      В офіційному дорученні обов'язково зазначаються:
1. Назва організації, яка видає доручення.  
2. Номер доручення й дата видання.  
3. Посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, якій видано доручення. 
4. Назва організації чи підприємства, від якого повинні бути отримані матеріальні цінності.   
5. Перелік цінностей із вказівкою на їх кількість і суму. 
6. Строк дії доручення.   
7. Зразок підпису особи, якій видано доручення.   
8. Назва документа, що посвідчує особу отримувача цінностей (паспорт, посвідчення).  
9. Підписи службових осіб, які видали доручення. 
        10. Печатка організації, що видала доручення.
 Види офіційних доручень:
- Разові видаються на виконання одноразової дії (отримання товарно-матеріальних цінностей, одержання заробітної платні, пенсії, стипендії, поштового переказу).
- Спеціальні — на здійснення приватною чи службовою особою однотипних дій (представництво в органах суду, виконання банківських операцій у межах певного терміну).
- Загальні — на виконання широких повноважень (отримання документів, ведення справи в усіх судових, арбітражних і адміністративних установах з усіма правами, що надані законом позивачеві, відповідачеві; укладання угод, одержання майна тощо).
Для багатьох доручень є друковані бланки, куди від руки вписують прізвище, ім'я та по батькові того, кому доручається, що саме, де треба одержати, та завіряють підписом і круглою
Завірені нотаріально доручення можна передавати телеграмою. Телеграма-доручення складається з тексту доручення, який може бути відповідно скорочений, та посвідчувального напису з підписом нотаріуса й печаткою нотаріальної контори. Підпис нотаріуса засвідчується органом зв'язку, через який передається телеграма-доручення. Таке доручення має силу оригіналу.Як скачати роботу?  

Повна інформація про роботу

конспект "Доручення. Види доручень. Реквізити" з предмету "Українська мова". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2010 в 20:01. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 38341 та скачано 368 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Чи справді характеристика роботи відповідає її змісту? Прокоментуй...


(17.11.2011 07:23 Четвер)
Ім'я : Janae

Janae

What liberating knowledge. Give me liebtry or give me death.
Спам 0  
(17.11.2011 10:07 Четвер)
Ім'я : Сергій
I'll give u ban, if u won't stop writing these unuseless comments....
Спам 0