Довідка. Класифікація довідок. Реквізити
Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Українська мова

Довідка. Класифікація довідок. Реквізити

Як скачати? Дана робота є авторською і абсолютно унікальною, а тому платною. Але, спеціально для студентів в період СЕСІЙ діє знижка (50%), і отримати роботу Ви можете всього за 29.95 грн. (60 грн.).
Детальніше Про Отримання Доступу До Роботи >>>
Тип матеріалу: конспектПредмет: Українська моваОлег ВернадськийКупили: 273

Оплатили роботу і отримали код? Введіть його сюди, натисніть "Скачати роботу"Довідка – це документ інформаційного характеру, що підтверджує факти з життя й діяльності окремих громадян і різні обставини діяльності установ, організацій, підприємств.
Довідки діляться на дві групи:
- особисті - підтверджують біографічні чи юридичні факти конкретної особи;
- службові - містять інформацію про факти й події службового характеру. Складають на запит або за вказівкою вищої організації чи службової особи.
Довідки(відображають виробничу діяльність установ) також можуть бути:
- зовнішніми - укладаються для подання в інші установи; підписуються, крім укладача, також керівником установи, засвідчуються печаткою;
- внутрішніми - укладаються для подання керівництву установи або на розгляд колегіальних органів; підписуються лише виконавцем і не засвідчуються печаткою.
     Реквізити:
    1) Назва організації, що видає довідку.
2) Назва виду документа.
3) Дата і місце укладання документа.
    4)   Номер.
    5)   Прізвище, ім’я, по батькові особи, якій видається довідка.
6)  Текст довідки.
    7)   Призначення (куди подається довідка).
8) Підписи службових осіб.
        9) Печатка.Як скачати роботу?  

Повна інформація про роботу

конспект "Довідка. Класифікація довідок. Реквізити" з предмету "Українська мова". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2010 в 20:28. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 13426 та скачано 273 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Чи справді характеристика роботи відповідає її змісту? Прокоментуй...