Витяг з протоколу. Реквізити
Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Українська мова

Витяг з протоколу. Реквізити

Як скачати? Дана робота є авторською і абсолютно унікальною, а тому платною. Але, спеціально для студентів в період СЕСІЙ діє знижка (50%), і отримати роботу Ви можете всього за 29.95 грн. (60 грн.).
Детальніше Про Отримання Доступу До Роботи >>>
Тип матеріалу: конспектПредмет: Українська моваОлег ВернадськийКупили: 328

Оплатили роботу і отримали код? Введіть його сюди, натисніть "Скачати роботу"      Витяг з протоколу — це певна частина (уривок) протоколу, що відображає конкретне окреме питання порядку денного, оформлена належним чином.
Документи підлягають завіренню.
Один із наймасовіших видів документів, що надсилається (передається) окремим посадовим особам (установам).
Реквізити витягу із протоколу аналогічні реквізитам протоколу. Окрім того є відмітка про завірення копії та відмітка про виконання.
      Реквізити:
1. Назва й номер документа.  
2. Назва колегіального органу, засідання, наради.  
3. Дата.  
4. Питання порядку денного.  
5. Текст з цього питання.   
6. Підписи голови й секретаря
У витягу вказують прізвища та ініціали тих, хто виступив (без викладу виступів), а також зміст прийнятих рішень. Витяг із протоколу підписують голова й секретар засідання. У протоколі роблять помітку про зроблений витяг, а також зазначають, кому його вручено чи надіслано.
     Рішення колегіальних органів доводяться до виконавців і організацій, що належать до сфери управління установи, через надсилання їм рішень.
     Рішення колегій установ впроваджуються в життя наказами керівника установи.Як скачати роботу?  

Повна інформація про роботу

конспект "Витяг з протоколу. Реквізити" з предмету "Українська мова". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2010 в 20:14. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 37035 та скачано 328 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Чи справді характеристика роботи відповідає її змісту? Прокоментуй...


(21.04.2011 20:53 Четвер)
Ім'я : Nikita

Nikita

Замечательно
Спам +1  
(16.02.2011 20:39 Середа)
Ім'я : Дімон

Дімон

+5
Спам +2  
(30.01.2011 18:50 Неділя)
Ім'я : Жека

Жека

+5))
Спам +2