Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Математичне програмування

Геометрична інтерпретація розв’язків цілочислових задач лінійного програмування на площиніУривки

Для знаходження оптимального розв’язку цілочислових задач застосовують спеціальні методи. Найпростішим методом розв’язування цілочислової задачі є знаходження її оптимального розв’язку як задачі, що має лише неперервні змінні, з подальшим округленням останніх. Такий підхід є виправданим тоді, коли змінні в оптимальному плані набувають досить великих значень порівняно до одиниці їх виміру. Нехай, наприклад, у результаті розв’язування задачі підприємство повинно виробити оптимальний обсяг деталей – 1235,6. Округливши це значення до 1236, не припустимося значної похибки. Проте в деяких випадках такі спрощення призводять до істотних неточностей.

Повна інформація про роботу

конспект "Геометрична інтерпретація розв’язків цілочислових задач лінійного програмування на площині" з предмету "Математичне програмування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 23:20. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 614 та скачано 40 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали