Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Математичне програмування

Основні трудності розв’язування задач нелінійного програмуванняУривки

Відомі точні методи розв’язування нелінійних задач, але при цьому існують трудності обчислювального характеру, тобто навіть для сучасних ЕОМ такі алгоритми є досить трудомісткими, тому в більшості випадків для розв’язування нелінійних задач виправданим є використання наближених методів.
2. Для задач лінійного програмування доведено наявність єдиного екстремуму, що досягається в одній з вершин (або кількох одночасно) багатогранника допустимих розв’язків задачі. При знаходженні розв’язку задачі нелінійного виникають кілька локальних оптимумів, що значно ускладнює пошук серед них глобального.
На рис. 5.10. маємо на відрізку локальні оптимуми у точках глобальний – у точках та .

Повна інформація про роботу

конспект "Основні трудності розв’язування задач нелінійного програмування" з предмету "Математичне програмування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 23:24. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 483 та скачано 58 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали