Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Політологія

Політичний портрет Олександра ЛукашенкаЗміст

Біографія
Лукашенко – лідер
Характер Лукашенка, його якості
Висновок

Висновок

16 років перебувати при владі в країні, яка розташована в центрі Європи - це є феномен. І політична біографія Лукашенка не закінчується. Є серйозні підозри, що вона буде продовжуватися.
Створена Лукашенко соціальна модель не виробила ще свій ресурс. Так у 90-і Лукашенко став символом контрреформ. Він зумів повернути час назад. Але він поступово змінює свої орієнтири, суперечить сам собі. Тепер, ми бачимо, він говорить про економічні реформи.
Він почав свою діяльність, спираючись на соціальних аутсайдерів. Зараз він вже намагається змінити свій електорат, орієнтуючись на середній клас. І цілком вдало.
Лукашенко створив систему, в якій він може існувати тільки на цій посаді. Він не тільки її архітектор, але і заручник. У нього немає іншого виходу. І він буде триматися, поки у нього на це вистачить фізичних сил.

Використана література

1. Газета «Зеркало недели».
2. Валерія Карбалевіч – «Олександр Лукашенко. Політичний портрет», 2010р.
3. Situation in Belarus: recent developments. Resolution 1727 (2010).
4. TUT.BY | НОВОСТИ — Лукашенко готов строить отношения с Европейским Союзом без посредников — Политика — 17.04.2009.
5. «Коммерсант»: «Вопрос о признании Абхазии и Южной Осетии будет серьезно обсуждаться с Минском в самое ближайшее время»

Повна інформація про роботу

реферат "Політичний портрет Олександра Лукашенка" з предмету "Політологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 19.05.2011 в 23:02. Автором даного матеріалу є Миша (Mont@i.ua). З моменту опублікування роботи її переглянуто 609 та скачано 47 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Миша...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали