Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Теорія ймовірності та математична статистика

Розрахункова робота з теорії ймовірності та математичної статистикиУривки

Завдання
1. Графік щільності розподілу нормального закону (крива Гаусса). Вплив параметрів нормального закону на форму і положення кривої Гауса.
2. Біатлоніст робить три постріли по мішені. Ймовірність попадання в мішень в першому пострілі складає 0,8; в другому – 0,9; в третьому – 0,85. Яка ймовірність того, що в результаті трьох пострілів буде одне попадання в мішень, якщо результати пострілів незалежні один від одного?
3. Оператор обслуговує 3 зрошувальні установки, які працюють незалежно одна від одної. Ймовірність того, що на протязі дня установці потрібно обслуговування оператора, складає для кожної установки 30%. Скласти таблицю розподілу ймовірної випадкової величини – числа зрошувальних установок, яким потрібно обслуговування оператора. Побудувати многокутник розподілу. Найти математичне сподівання і дисперсію.

Повна інформація про роботу

розрахункова робота "Розрахункова робота з теорії ймовірності та математичної статистики" з предмету "Теорія ймовірності та математична статистика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 10.09.2010 в 20:08. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1609 та скачано 129 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали