Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Теорія ймовірності та математична статистика

Теорія ймовірностей та математична статистика (розрахунково – графічна робота )Уривки

Завдання 4
Імовірність того, що студент складе екзамен з математики, в середньому дорівнює 0,mk. Яка ймовірність того, що із 100 студентів курсу екзамен з математики складуть:
1) 6o+m студентів; 2) не більше 60+k.

Завдання 5
Підручник видано накладом 30000 примірників, Ймовірність того, що примірник випущено з дефектом, дорівнює 0,000k. Знайти ймовірність того, що випущений наклад містить: 1) три бракованих підручника; 2) не більше k бракованих підручників.

Завдання 6
У урні к червоних, (к+1) синіх, 6 зелених куль однакового розміру. Навмання беруть 8 куль. Яка ймовірність того, що буде взято 5 зелених, 2 синіх, 1 червона куля?

Повна інформація про роботу

розрахункова робота "Теорія ймовірностей та математична статистика (розрахунково – графічна робота )" з предмету "Теорія ймовірності та математична статистика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 08.10.2010 в 23:48. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1029 та скачано 87 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...