Задачі з економічного аналізу
Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Економічний аналіз

Задачі з економічного аналізу

Як скачати? Дана робота є авторською і абсолютно унікальною, а тому платною. Але, спеціально для студентів в період СЕСІЙ діє знижка (50%), і отримати роботу Ви можете всього за 29.95 грн. (60 грн.).
Детальніше Про Отримання Доступу До Роботи >>>
Тип матеріалу: задачникПредмет: Економічний аналізОлег ВернадськийКупили: 378

Оплатили роботу і отримали код? Введіть його сюди, натисніть "Скачати роботу"Умови задач

1. Провести факторний аналіз валового прибутку в залежності від зміни обся-гу реалізації продукції в натуральному вимірі, відпускної ціни та собівартості одиниці продукції. Використовуючи наступні дані, розрахувати: показник поточної платоспроможності, коефіцієнт покриття та показник забезпеченості власними оборотними засобами та зробити висновок відносно присутності ознак фіктивного банкрутства підприємства.
2. Необхідно визначити та оцінити аналітичні фінансові коефіцієнти за даними статей балансу (таблиця 2.1). Після визначення аналітичних фінансових коефіцієнтів їх треба порівняти з нормативами, прийнятими в практиці фінансового менеджменту, і зробити висновки про фінансовий рейтинг підприємства.

Розв'язок задач доступний після скачування...


Як скачати роботу?  

Повна інформація про роботу

задачник "Задачі з економічного аналізу" з предмету "Економічний аналіз". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 22:14. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 6975 та скачано 378 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали

Чи справді характеристика роботи відповідає її змісту? Прокоментуй...


(28.03.2012 20:35 Середа)
Ім'я : Люда

Люда

чудово
Спам 0  
(15.10.2011 17:20 Субота)
Ім'я : марія

марія

Cegth
Спам 0  
(03.04.2011 19:16 Неділя)
Ім'я : multik

multik

добра робота
Спам 0