Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Бухгалтерський облік

Бухгалтерський облік в сфері рекламних послугЗміст

ВСТУП
1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ РЕКЛАМНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
2. ОСОБЛИВОСТІ РЕГУЛЮВАННЯ РЕКЛАМНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
3. ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОДАТОК НА РЕКЛАМУ
4. РЕКЛАМНА ДІЯЛЬНІСТЬ: БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК
5. ОБЛІК РЕКЛАМНИХ ПОСЛУГ В ІНТЕРНЕТІ
6. ВІДОБРАЖЕННЯ В БУХГАЛТЕРСЬКОМУ ОБЛІКУ РЕКЛАМНИХ АГЕНТСТВ І РЕКЛАМОДАВЦІВ ПОДАТКУ З РЕКЛАМИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

Вступ

На сучасному етапі розвитку України, який відрізняється динамізмом і якісними змінами в усіх сферах громадського життя, зростає роль реклами, особливо на зовнішніх ринках. Прийнятий курс на інтенсифікацію економіки та зміцнення ринкових принципів, гостра необхідність у вирішенні соціальних проблем, підвищення якості і розширення асортименту рекламної продукції поставили галузі рекламної діяльності конкретні завдання. Спеціалістам, які працюють в ній, необхідно постійно істотно підвищувати свій фаховий рівень, розв’язувати багато організаційних, кадрових і виробничих завдань, знаходити нові ефективні форми рекламно-пропагандистської й інформаційної діяльності.
Якісні зміни в галузі реклами особливо актуальні для зовнішньоекономічної сфери, розвиток якої спрямовано на надання експорту стабільно зростаючого і , у кінцевому підсумку, пріорітетного характеру, збільшення в ньому частки машинно-технічних товарів, особливо технологічно складних і наукомістких, впровадження високоефективних і перспективних форм торгівлі.
Світовий ринок характеризується різноманітним асортиментом конкуруючих товарів і пропозиція на них перевищує попит. Тому українські експортери змушені не тільки шукати не зайняті конкурентами „ніші”, а й інтенсифікувати свою рекламну діяльність, організовувати і проводити кампанії більш професійно, управляти рекламним процесом.

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Закон України від 23.12.93 р. N 3792-ХІІ «Про авторське право та суміжні права».
2. Закон України від 28.12.1994 р. N 334/94-ВР «Про оподаткування прибутку підприємств».
3. Закон України від 03.04.97 p. N 168/97-BP «Про податок на додану вартість».
4. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 8 «Нематеріальні активи», затверджене наказом Міністерства фінансів України від 18.10.99 р. N 242.
5. Закон України "Про рекламу" від 3.07.96, № 270/96-ВР.
6. Закон України "Про систему оподаткування" від 25.06.1991 року № 1251-ХП із змінами та доповненнями.
7. Закон України від 21.12.00 р. № 2181 - III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами"
8. Декрет Кабінету Міністрів України "Про місцеві податки й збори" від 20.05.1993 року № 56-93 із змінами та доповненнями.
9. „Фінансове право” О.П. Орлюк, http://ebk.net.ua/Book/FPravo/index.htm
10. Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»

Повна інформація про роботу

Характеристика роботи

курсова робота "Бухгалтерський облік в сфері рекламних послуг" з предмету "Бухгалтерський облік". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 04.05.2011 в 21:16. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 637 та скачано 34 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Коментар автора роботи

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали