Активні операції банку
Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Гроші та кредит

Активні операції банку

Як скачати? Дана робота є авторською і абсолютно унікальною, а тому платною. Але, спеціально для студентів в період СЕСІЙ діє знижка (50%), і отримати роботу Ви можете всього за 29.95 грн. (60 грн.).
Детальніше Про Отримання Доступу До Роботи >>>
Тип матеріалу: курсова роботаПредмет: Гроші та кредитОлег ВернадськийКупили: 186

Оплатили роботу і отримали код? Введіть його сюди, натисніть "Скачати роботу"Зміст

Вступ 3
1. Загальна характеристика діяльності банку щодо здійснення активних операцій 5
2. Аналіз кредитного портфеля банку. 14
3. Аналіз портфелю цінних паперів 25
Висновки 32
Список літератури 34

Вступ

Актуальність роботи досить велика, адже комерційні банки здійснюють активні й пасивні операції. Ці операції подібні двом протилежним сторонам діалектичної єдності. Без пасивних операцій неможливі активні операції, а без активних операцій стають безглуздими пасивні. Але все без винятку проведені банківські операції переслідують одну мету - збільшення доходів і скорочення витрат.
Предметом дослідження є операції комерційних банків, а саме активні.
Об’єктом дослідження є дослідження здійснення активних операцій банку(на прикладі АКБ "Надра").
Що ж стосується даної курсової роботи, то в ній саме й будуть досліджені операції комерційних банків, а саме активні, тому що вони мають в діяльності комерційних банків одне з першорядних значень, тому що процеси утворення кредитних ресурсів і їх використання.
Активні банківські операції - це операції, за допомогою яких банки розміщають наявні в їхньому розпорядженні ресурси з метою одержання необхідного доходу й забезпечення своєї ліквідності.
Економічна значимість і актуальність даного питання - питання проведення активних операцій і визначили ціль написання курсової роботи, метою якої є досліджувати в теоретичному плані сутність і значення активних операцій комерційних банків, а також проаналізувати практику здійснення даних операцій.
Виходячи з мети роботи, були поставлені наступні завдання:
• визначити сутність активних операцій комерційних банків;
• з'ясувати структуру активних операцій банків і коротко охарактеризувати основні з них;
• вивчити основні аспекти аналізу активних операцій комерційного банку(на прикладі АКБ "Надра");
• виявити основні проблеми вдосконалювання активних операцій.
При написанні даної курсової роботи були використані наукові праці й монографії українських та російських економістів і закордонних фахівців в області банківської справи, деякі навчальні посібники й методичні розробки, матеріали періодичної преси, статистична інформація.


Як скачати роботу?  

Повна інформація про роботу

курсова робота "Активні операції банку" з предмету "Гроші та кредит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 16.10.2010 в 17:53. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 3198 та скачано 186 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Чи справді характеристика роботи відповідає її змісту? Прокоментуй...