Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Гроші та кредит

Гроші та кредитЗміст

Вступ
1.Гроші: сутність та коротка історія їх розвитку.
2.Функцii грошей у товарному виробництвi.
2.1.Гроші як міра вартості.
2.2.Гроші як засіб обігу.
2.3.Гроші як засіб утворення скарбів і нагромадження.
2.4.Гроші як засіб платежу.
2.5.Світові гроші.
3.Практична частина.
4.Висновок.
5.Лiтература.

Вступ

Метою курсової роботи з дисципліни "Гроші та кредит" є закріплення одержаних знань з теорії та практики організації грошового обороту, кредитування, банківської справи, міжнародних кредитних відносин; дослідження напрямків підвищення ефективності функціонування грошової і банківської систем України в умовах розвитку ринкової економіки; розробка пропозицій щодо удосконалення грошово-кредитних стосунків, які виникають між банками, підприємствами, населенням та іншими контрагентами ринкової економіки (валютні та фондові біржі, інвестиційні, пенсійні фонди, страхові компанії тощо).
Для успішного виконання курсової роботи та досягнення поставлених цілей необхідно використання знань, одержаних на лекційних та практичних заняттях, а також під час самостійного вивчення дисципліни; уміння аналізувати грошово-кредитну ситуацію, що складається у державі та в світі; визначати форми та методи найбільш ефективного впливу грошово-кредитної політики на економіку, соціальну та екологічну сфери; розробляти пропозиції, які спрямовані на удосконалення функціонування грошової та банківської систем на макро- і мікрорівнях.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Гроші та кредит" з предмету "Гроші та кредит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 04.02.2011 в 13:58. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 819 та скачано 37 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...