Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Інвестування

Оцінка власних джерел фінансування та можливостей залучення ресурсів для інвестуванняУривки

Капітал — одне з основних понять фінансового менеджменту, яке виражає загальну величину коштів у грошовій, матеріальній і нематеріальній формах, укладених в активи (майно) підприємства. З позиції корпоративних фінансів капітал виражає грошові (фінансові) відносини, що виникають між підприємством та іншими суб’єктами господарювання з приводу його формування й використання. Такі грошові відносини встановлюються між підприємством як юридичною особою і її акціонерами (інвесторами), кредиторами, постачальниками, покупцями продукції (послуг) і державою (сплата податків і зборів у бюджетну систему).

Повна інформація про роботу

реферат "Оцінка власних джерел фінансування та можливостей залучення ресурсів для інвестування" з предмету "Інвестування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 16.07.2010 в 10:20. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 398 та скачано 31 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали