Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Магазин українських рефератів

Маркетинг послуг, їх класифікація та реалізація

Уривки

У процесі ринкової взаємодії контрагенти ринку — виробники, посередники, споживачі — вступають у різні відносини, результатом яких можуть бути не тільки дії, пов'язані з матеріальними відносинами, але і комплекс операцій, що супроводжують ці взаємозв'язки, опосередковані різного роду послугами.
В економічній практиці будь-якої країни народне господарство поділяється на сфери матеріального та нематеріального виробництва.
До сфери матеріального виробництва відносять усі види діяльності, що створюють матеріальні блага у вигляді продуктів, енергії, а також переміщення вантажів, зберігання продуктів, їх сортування, пакування, що є продовженням виробництва в сфері обігу.
Усі інші види діяльності, не пов'язані з процесом виробництва матеріальних благ, створюють у сукупності нематеріальну сферу діяльності.

Список використаної літератури

1. Романенко Л. Ф. Банківський маркетинг: Підручник. — К.: ЦНЛ, 2004. — 344 с.
2. Дубовик О.В., Бойко С.М., Вознюк М.А., Гірченко Т.Д. Маркетинг у банку: Навч.пос.-2-ге вид.-К.: Алерта, 2007. – 275 с.
3. Жуков С. А. Маркетинг в банку: Навч. посіб. К.: Кондор. — 2008. — 182 с.
4. Лютий І. О. Банківський маркетинг: Навч. посіб. К.: Знання, 2006. — 395 с.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

доповідь "Маркетинг послуг, їх класифікація та реалізація" з предмету "маркетинг у банку" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: маркетинг, послуг, Реалізація, Класифікація. Робота опублікована 20.09.2011 в 11:45 її автором (Анастасія). З моменту опублікування роботи її переглянуто 287 та скачано 11 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Анастасія...

коротка доповідь про маркетинг послуг

Скачати роботу безкоштовно

  Пряме посилання для скачування роботи


УВАГА! При копіюванні матеріалів роботи ссилка на цю сторінку обов'язкова
→ Показати код ссилки на цю сторінку

Оцініть реферат