Найвражаюча оптична ілюзія
Головна » 2010 » Липень » 7 » Найвражаюча оптична ілюзія

Найвражаюча оптична ілюзія

Оптична ілюзія (зорова ілюзія) - помилка в зоровому сприйнятті, викликана неточністю або неадекватністю процесів неусвідомлюваної корекції зорового образу (місячна ілюзія, невірна оцінка довжини відрізків, величини кутів або кольори зображеного об'єкта, ілюзії руху, «ілюзія відсутності об'єкта» - банерна сліпота та ін .), а також фізичними причинами («сплюснутий Місяць», «зламана ложка» у склянці з водою). Причини оптичних ілюзій досліджують як при розгляді фізіології зору, так і в рамках вивчення психології зорового сприйняття.

У художніх зображеннях навмисне спотворення перспективи викликає особливі ефекти, найкраще відомі по роботах Моріса Ешера (див., наприклад, його літографії: «Вгору і вниз» (1947), «Опукле і увігнуте» (1955), «Бельведер» (1958) і т.д. [1]

Створення оптичних ілюзій часто було темою робіт Сальватора Далі (cм., наприклад, його картини «Невільничий ринок з явищем незримого бюста Вольтера» (1938), «Лебеді, що відбиваються в слонах» (1937) і т. д.).

Деякі оптичні ілюзії вивчалися в рамках гештальтпсихології (напр.en: Akiyoshi Kitaoka).

Хотите создать атмосферу индивидуальности и абсолютной комфортности Вашего дома? Мебель на заказ киев - разработка индивидуального дизайна мебели с учётом всех технологических деталей создаёт максимально эффективное и неповторимое ваше жизненное пространство. Все материалы проходят проверку на экологичность, влагонепроницаемость, термостойкость.
Для всіх скептиків - картинка не крутится то туди, то сюди. Вона крутиться в один бік. Але можна змусити себе бачити обертання в обидві сторони. Тест-картинка для наших мізків і зорового сприйняття.
Якщо дівчина яку ви бачите крутиться за годинниковою стрілкою, то у вас розвинене більше права півкуля мозку, якщо проти, то - ліве.
Ну а якщо зусиллям волі ви нарешті примусите крутитися її вліво та вправо, коли вам цього захочеться, то у вас підвищений IQ.Розділ: Цікаве
Додав(ла): Admin
Дата додання: 07.07.2010, 22:14
Переглядів: 2950
Коментарі: 4
Рейтинг:
Теги: статті, колекція статтей, Цікаве

УВАГА! При копіюванні матеріалів роботи ссилка на цю сторінку обов'язкова
→ Показати код ссилки на цю сторінкуПодібні статті

  (06.10.2010 22:13 Середа)
  Ім'я : Наталья
  так вона і в право і вліво крутиться wacko
  Спам 0  
  (06.10.2010 22:11 Середа)
  Ім'я : Наталья
  у мене вліво happy
  Спам 0  
  (27.08.2010 00:09 П`ятниця)
  Ім'я : Serhiomius
  Super illusion surprised
  Спам 0  
  (27.08.2010 00:04 П`ятниця)
  Ім'я : Я

  Я

  В мене отримується
  Спам 0