Головна » Освітні сайти » Видання і публікації

Інтеграція олімпійської освіти набирає обертів


Перейти на сайт [http://company.shodennik.ua/presscenter/5709]
27 жовтня 2011 року в приміщенні Київського ліцею «Лідер» проходив Всеукраїнський науково-практичний семінар «Ефективність і результативність інтеграції олімпійської освіти в навчально-виховний процес школярів», на якому обговорювалися можливі шляхи вдосконалення процесу впровадження олімпійської освіти в практику роботи середніх навчальних закладів.

В рамках інтеграції України в Європейський освітній простір одним з пріоритетних напрямків є виховання духовно та фізично здорового, обізнаного та впевненого у своїх силах молодого покоління. Саме цьому розвиток і поширення олімпійської освіти має непересічне значення для модернізації навчально-виховного процесу України.

З цього приводу 27 жовтня 2011 року Олімпійська академія України провела Всеукраїнський науково-практичний семінар «Ефективність і результативність інтеграції олімпійської освіти в навчально-виховний процес школярів».
Основною метою заходу був пошук сучасних форм впровадження олімпійської освіти в процес шкільного навчання та створення сприятливих умов для поширення ідей і цінностей олімпійського руху серед молоді.

Відкривала семінар директор Олімпійської академії України, Валентина Єрмолова, яка окреслила основні напрямки роботи семінару та ознайомила присутніх з культурно-освітніми заходами Олімпійської академії та НОК України.
Програма семінару була досить насиченою та різноманітною: виступи учасників семінару, майстер-класи, презентації нових проектів і, навіть, вікторина «Україна олімпійська».

Свої пропозиції щодо інтеграції олімпійської освіти в практику роботи школи внесла Олена Кириченко, керівник відділу розвитку Всеукраїнського освітнього проекту «Щоденник.ua»: «В сучасному світі повноцінна та продуктивна робота будь-якого напрямку освіти неможлива без застосування нових, більш пристосованих до проблем сьогодення інтерактивних технологій, серед яких основне місце посідають інформаційно-комп’ютерні технології. Освітній ресурс «Щоденник.ua» має всі необхідні функції для ефективного впровадження олімпійської освіти в процес шкільного навчання».

Олімпійська академія України та Всеукраїнський освітній проект «Щоденник.ua» вже розпочали активну роботу в цьому напрямку: два місяці поспіль школярі всієї України беруть участь у конкурсі «Олімпійських у серцях вогонь».
«Спорт є важливою складовою будь-якої країни, і саме фізичне виховання нарівні з розумовим і моральним повинно стати фундаментом розвитку впевненої, успішної і різнобічно розвиненої особистості». – зазначає президент Олімпійської Академії України Марія Булатова. – «Ми раді, що за допомогою ресурсів проекту Щоденник.ua, з’явилася можливість донести важливість здорового та активного способу життя до кожного українського школяра».
Спільна активна робота в напрямку популяризації ідей і цінностей олімпійського руху, що наразі ведеться освітніми установами, приверне увагу молоді не тільки до Олімпійського руху, а й до спорту в цілому.

Ірма Чачанідзе
Оцініть сайт!