Головна » Освітні сайти » Заклади вищої освіти

Київський національний університет будівництва і архітектури

Перейти на сайт [http://knuba.edu.ua/]
м. Київ - Київський національний університет будівництва і архітектури

Національний університет будівництва і архітектури створений у 1999 році на базі Київського державного технічного університету будівництва і архітектури. Але історія його починається задовго до цієї дати: від часу заснування 1930 року на базі відділення фабрично-заводського й комунального будівництва Київського політехнічного інституту та архітектурного факультету Київського художнього інституту. Тоді він мав назву Київський будівельний інститут.
У 1939 році будівельний інститут перейшов у підпорядкування народного Комісаріату з будівництва й отримав назву Київський інженерно-будівельний інститут.
У 1976 році Київський інженерно-будівельний інститут був нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора за досягнуті успіхи у підготовці спеціалістів та виконання наукових досліджень і став називатися Київський ордена Трудового Червоного Прапора інженерно-будівельний інститут.
У 1993 році наш заклад вже іменувався Київський державний технічний університет будівництва і архітектури.
З 1931 по 2005 рік КНУБА підготовлено близько 64 тисяч фахівців, в т.ч. для 80 країн світу.
На 6 факультетах університету готують фахівців із 23 спеціальностей, 13 напрямів і навчається близько 8 тисяч студентів.

Постійно відчуваєте дискомфорт стосовно холодної підлоги в домі? Компанія Теплолюкс уже знайшла рішення Вашої проблеми, а саме - якісна тепла підлога. Оптимальна схема розподілу тепла в домі, компактність, легкість монтажу, простота в експлуатація, а також гарантія 25 років. Детальніша інформація на сайті компанії Теплолюкс.
Навчальний процес забезпечують 50 кафедр та їх висококваліфікований науково-педагогічний склад, який нараховує понад 630 вчених з науковими ступенями та званнями, серед яких близько 90 докторів наук, професорів.
Зі стін університету вийшли 2 Герої Радянського Союзу, понад 70 лауреатів Державних премій, заслужених діячів науки, лауреатів премій ім.Т.Шевченка, 4 Герої України.Подібні сайти


Оцініть сайт!