Головна » Освітні сайти » Офіційна інформація

Львівський РЦОЯО


Перейти на сайт [http://www.lvtest.org.ua]
Короткий опис

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти. Інформація про сертифікати
Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі - CЕРТИФІКАТ) – це документ, що засвідчує факт проходження абітурієнтом зовнішнього оцінювання. У випадку втрати чи пошкодження CЕРТИФІКАТА та за необхідності внесення змін у персональні дані (прізвище, ім'я, по батькові, серія та номер документа) Вам необхідно особисто звернутись до Львівського РЦОЯО та подати письмову заяву на виготовлення дубліката CЕРТИФІКАТА.
Порядок отримання сертифіката:
Абітурієнт особисто подає власноручно написану заяву встановленого зразка до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До заяви додаються:
копія документа, що посвідчує особу, на підставі якого відбувалася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання;
копія платіжної квитанції про компенсацію витрат на виготовлення дубліката сертифіката;
дві фотокартки розміром 3x4 см;
два пластикових файли формату А4 для зберігання документів;
пошкоджений сертифікат або довідка про втрату сертифіката (за наявності).
Зразки квитанцій
отримання особисто
отримання поштою
Під час приймання заяви проводиться ідентифікація заявника та здійснюється звірка копій документів з їхніми оригіналами. Фотокартка заявника наклеюється на його заяву
Дублікат сертифіката видається абітурієнту або його довіреній особі у термін, визначений чинним законодавством, після розгляду заяви робочою групою та за письмовим розпорядженням директора регіонального центру.
Ищите, где можно быстро взять кредит наличными? Займы от «Кредит Просто» - это не только лучшие процентные ставки, но и удобство клиента, в частности, предоставление консультаций и помощи в оформлении документов. Портал является лидером на рынке финаннсово-консультационных услуг России.
Оцініть сайт!