Головна » Освітні сайти » Педагогіка

Вчитель вчителю, учням та батькам


Перейти на сайт [http://teacher.at.ua/]
Короткий опис

Сайт для тих, хто цікавиться освітою

Навчання в школі… Іноді воно визиває захват і цікавість, іноді сльози і обурення. Щоб навчання стало цікавим, воно повинно відображати довколишній світ, відтворювати власні почуття дитини, відповідати її природньому розвитку. Тоді ці ніжні, чутливі, емоційні, але такі ранимі діти не будуть боятися школи і успішно розвиватимуть свої таланти. Робота вчителя досить складна. Як садівник доглядає молоді саджанці, так і я допомагаю своїм учням тягнутися до світла знань, бо вірю, що вони виростуть мудрими і творчими, здатними утверджувати і примножувати добро. Виховання дитини-школяра робота відповідальна. І тут важливе все: посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору.
Знаете ли Вы, что в Затоке солнце светит не менее 290 дней в году? Даже если у Вас напряженное рабочее лето, Вы легко можете отправиться на базу отдыха в Затоке в любую другую пору года. Базы отдыха Затоки расположены между Днестровским лиманом и Черным морем. Это место славиться огромным количеством целебных вод.
Іноді хочеться звернутися до когось по допомогу. Ціль цього сайту – надання практичної допомоги вчителям початкових класів та батькам у плануванні роботи з навчання та урізноманітнення вільного часу школяра. На сайті ви знайдете різноманітну інформацію для вчителів, батьків та самих учнів.Подібні сайти


Оцініть сайт!