banner-468x60-Gagarin

Ваша думка
Допомога сайту
Цікаво
Навчальне меню
Розважальне меню
Увага
banner-150x200-Start

Колекція рефератів

Головна » Колекція рефератів » Реферати 4 курс » Банківські операції [ Додати реферат ]

Банківські операції

УВАГА! Для того, щоб скачати дану роботу Вам необхідно отримати доступ до розділів: Реферати 3 курс, Реферати 4 курс, Реферати 5 курс. Доступ відкривається на 31 день (поточна акційна ціна складає 6 грн.). Детальніше після реєстрації на сайті
Реєстрація | Вхід
Уривки

Посередницькі операції — це послуги банків з розміщен¬ня цінних паперів емітентів на первинному фондовому ринку, брокерські та дилерські послуги в операціях з фондовими цінно¬стями, іноземною валютою, інші види операцій на грошовому ринку, в яких банки виступають як посередники, поєднуючи інтереси різних сторін фінансових угод.
Ринок цінних паперів відіграє життєво важливу роль в економічному розвитку як окремих господарюючих суб'єктів, так і суспільства в цілому, забезпечуючи ліквідність та ринковий механізм ціно¬утворення, сприяючи обігу капіталу і його раціональному розмі¬щенню. Основним завданням фондового ринку виступає мобілізація та вкладання фінансових ресурсів у найбільш привабливі з точки зору ринкової ефективності види підприємницької діяль¬ності. Вільний оборот капіталу на фондовому ринку забезпечується через обіг цінних паперів, які поділяються на три групи:
— пайові цінні папери, за якими емітент не несе зобов'язання повернути кошти, інвестовані в його діяльність, але які надають їх власникам право на участь в управлінні діяльністю емітента (акції);
— боргові цінні папери, за якими емітент несе зобов'язання повернути у визначений термін кошти, але які не дають їх влас¬никам права на участь в управлінні діяльністю емітента (державні боргові зобов'язання, облігації підприємств, ощадні сертифікати та векселі банків);
— похідні цінні папери (фінансові ф'ючерси, опціони, свопи тощо).Увага! Пункт 1. Якщо ви помітили друкарську помилку, повідомте нам. Виділіть текст з помилкою і натисніть на посилання нижче.
ВИЯВЛЕНО ПОМИЛКУ!
Пункт 2. Робота "Банківські операції" чи її вміст призначені виключно для ознайомлення, без цілей комерційного використання. Всі права щодо роботи "Банківські операції" належать її законному власнику.
Пункт 3. Більшість робіт Колекції Рефератів заархівовані в форматі WinRAR. Для витягнення файлів із архіву варто скористатися, наприклад, програмами WinRAR або WinZIP.
Корисна інформація! Файли DOCX: як їх відкрити в MS Word 2003.
Подякуйте автору - залиште коментар!
Ім'я *:
Email:
Вгору
Профіль


Рейтинг@Mail.ru
myreferatik.in.ua © 2010