Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Банківські операції

Кредитні операції комерційних банків

Зміст

Вступ 4
1. Кредитні органи банківської системи 5
1.1 Комерційні банки: їх види та операції 5
1.2 Роль банків в економіці України 12
2. Кредитні операції комерційних банків 15
2.1 Принципи банківського кредитування 15
2.2 Кредитний ризик та способі захисту від нього 17
2.3 Аналіз фінансового стану клієнта та його показники 19
2.4 Забезпеченість зобов’язань позичальника по поверненню позики 24
3. Практичні особливості організації кредитування в комерційних банках України 32
3.1 Етапи кредитування 32
3.2 Контроль за виконанням умов кредитної угоди та повернення позики 38
3.3 Проблемні кредити 40
3.4 Сучасній стан кредитування економіки України 45
3.5 Сучасні проблеми взаємовідносин банку і позичальника 46
Загальні висновки 51
Додаток 1 53
Література 54

Вступ

В ринкової економіці банківська справа набуває надзвичайної ваги в суспільному житті. Банки різних рівнів своєю діяльність глибоко проникають у всі сфері економіки, активно обслуговують і впливають на всі економічні та соціальні процеси в країні. Банківська справа забезпечує ринкову систему механізмами та інструментами реалізації її здатності до саморегулювання, а державі надає можливість ефективно впливати на економіку задля реалізації всіх суспільних інтересів. Тому в ринкових умовах з банківською справою постійно стикаються, по суті, всі члени суспільства, будь-то звичайні фізичні особи, чи підприємства та великі господарські структури, чи урядові та законодавчі органи влади, і, звичайно самі працівники банків.
Дуже нагальною є потреба в банківських послугах підприємств, фірм, державних установ, громадських організацій тощо. Всі вони потребують відкриття в банках різних рахунків для зберігання грошових коштів, для здійснення різноманітних платежів, для “доходного” розміщення своїх вільних коштів тощо. Постійно потребують вони від банків послуг з обміну валюти, купівлі та продажу цінних паперів, консультацій та багато інших.
Важливою частиною діяльності банків є надання кредитів підприємствам та організаціям. Кредитні операції в комерційних банках — ключовий вид активних операцій банків, вони забезпечують переважну частину доходів у багатьох банків. Позички банків — важливе джерело грошових коштів для бізнесового і споживчого секторів економіки.
Дослідження організації кредитних операцій в комерційних банках і є метою даної роботи.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

дипломна робота "Кредитні операції комерційних банків" з предмету "Банківські операції" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: банків, Операції, Кредитні, комерційних. Робота опублікована 21.10.2010 в 17:41 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 793 та скачано 46 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...