Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Бюджетний менеджмент

Облік касового виконання бюджету установами банківської системи і звітність установ банків по касовому виконанню бюджетуЗміст

Вступ
1. Організація бюджетного обліку. С.2
2. Касове виконання Державного бюджету установами банку. С.4
3. Казначейська система – третій етап касового виконання Державного бюджету. С.16
3.1. Функції установ банків при казначейській формі виконання Державного бюджету за видатками. С.18
3.2. Єдиний казначейський рахунок. С.19
4 . Вдосконалення касового виконання Державного бюджету. С.22
Висновок.
Література.
Додатки.

Вступ
Державний бюджет України і місцеві бюджети концентрують показники утворення й використання грошових коштів.
Важливе державне значення належить процесові виконання Державного бюджета, який не може бути забезпечений без чіткой організації бюджетного обліку.
Основне завдення бюджетного обліку – забезпечення своєчасного і повного надходження доходів у бюджет, своєчасне фінансування заходів, передбачених видатковою частиною бюджету, забезпечення цільового використання коштів бюджету, ефективного використання їх за призначенням.
Значення бюджетного обліку зростає в період, коли економіка і держава вражені інфляційними процесами.Головним завданням обліку в цей період є забезпечення чіткої організації бухгалтерського обліку у використанні бюджетних коштів, державної дисципліни в усіх органах управління , які виконують бюджет, жорсткого режиму економії при фінансуванні видатків бюджету і їх використанні.
Отже, бюджетний облік відображає виконання бюджету через облік: доходів, видатків, грошових коштів бюджету на рахунках, фінансування заходів, передбачених і затверджених у бюджеті, фондів, резервів й рахунків, створюваних у процесі виконання бюджету, касового виконання бюджету і виконання кошторисів видатків бюджетнах установ. Тому бюджетний облік дає повну картину виконання бюджетів всіх рівнів.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Облік касового виконання бюджету установами банківської системи і звітність установ банків по касовому виконанню бюджету" з предмету "Бюджетний менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 25.09.2010 в 18:58. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 642 та скачано 55 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали