Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Фінансова діяльність суб'єктів господарювання

Захист капіталів банків від недобросовісних зайомників, кредиторів і конкурентів

Зміст

Вступ 3
1 Загальні питання забезпечення фінансової безпеки держави 5
2 Значення банківської системи в забезпечення фінансової безпеки держави 8
3 Поняття банківскього капіталу 10
4 Захист стабільності формування банківського капіталу банків 13
5 Проблема внутрішніх та зовнішніх загроз для банківської системі України 16
6 Іноземний банківський капітал: конкуренція та можливі наслідки 19
Загальні висновки 21
Використана література 22
Додаток А 24

Вступ

Попередження небезпек, ризиків, викликів і загроз державі як суспільно-політичній інституції та мінімізація їхніх рівнів до бажаних умов безпеки існування і стратегічного розвитку суспільства, народу, нації, людини і громадянина у сучасній демократичній державі передбачає узгоджене функціонування складових елементів системи забезпечення безпеки: військово-політичних, економічних, соціальних, ідеологічних, інформаційних, психологічних, науково-технічних, соціокультурних, правових, правоохоронних та інших механізмів. Перелічені елементи складають таке поняття як „система забезпечення національної безпеки”. Необхідно зазначити, що поняття „національна безпека”, як і „система забезпечення національної безпеки” мають не лише загальні характерні для багатьох держав риси, особливості побудови та вдосконалення. Вони є багатоаспектними і мають поряд із загальними унікальні, специфічні лише окремим суспільствам риси. У даному випадку має місце унікальність розвитку систем безпеки на пострадянському просторі, в якому Україна не є винятком і посідає чільне місце.
Загальновідомо, що атрибутом могутності держави є самодостатня система національної безпеки. Слід відразу ж зазначити, що дана система включає найбільш важливі складові: 1) безпека людини і громадянина; 2) безпека соціуму; а також 3) безпека держави. Саме цей триєдиний організм утворює національну безпеку в сучасному її розумінні. Тому всяка спроба підмінити національну безпеку не то виключно державною, не то безпекою особистості є за своєю суттю вихолощеним смислом.
Національна безпека за своєю природою утворює дуалістичну систему, репрезентовану державною і недержавною підсистемами забезпечення безпеки. Механізм функціонування міжоб’єктової системи безпеки суб’єктів господарювання недержавної сфери утворює відповідну систему взаємодії з усіма державними структурами, що мають відношення до вирішення більш широкої проблеми – національної безпеки України. Діяльність зазначеної міжоб’єктової системи безпеки реалізується в межах спільних з урядом України програм, які охоплюють, у тому числі, загальнонаціональні програмні напрямки забезпечення безпеки з забезпечення захисту капіталів банків від недобросовісних зайомників, кредиторів і конкурентів.
Розглянемо останнє питання в цієї роботі.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

реферат "Захист капіталів банків від недобросовісних зайомників, кредиторів і конкурентів" з предмету "Фінансова діяльність суб'єктів господарювання" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: капіталів, зайомників, банків, недобросовісних, захист, конкурентів, кредиторів. Робота опублікована 24.10.2010 в 14:07 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 182 та скачано 16 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...