Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Інформаційні системи і технології

Функціональне програмування

Уривки

3. Завдання на лабораторну роботу.
Визначити наступні функції:
• Функція max3 по трьох цілих числах визначає найбільше значення із них.
• Функція sort2, по двох цілих повертає пару, в якій найменьше із них стоїть на першому місці, а найбільше — на другому.
• Функція bothTrue, яка повертає true тоді і тільки тоді, коли обидва її аргументи будуть рівні true.
• Функція solve2, яка по двох числах, які представляють собою коефіцієнти лінійного рівняння ax + b = 0, повертає пару, перший елемент якої рівний true, якщо розв’язок існує і false в протилежному випадку; при цьому другий елемент дорівнює або значенню кореня, або 0.0.
• Функція isTriangle, яка визначає, чи можна із відрізків з заданими довжинами x, y і z побудувати трикутник.
• Функція isIncluded, аргументами якої служать параметри двох кіл на площині (координати центрів і радіуси); функція приймає значення true, якщо друге коло повністю міститься всередині першого.
• Функція isRectangular, яка приймає в якості параметрів координати трьох точок на площині, і принимає значення true, трикутник — прямокутний.

Коментар автора роботи
Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...


  Пряме посилання для скачування роботи

Характеристика роботи

лабораторна робота "Функціональне програмування" з предмету "Інформаційні системи і технології" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: Програмування, Функціональне. Робота опублікована 15.10.2010 в 01:19 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 191 та скачано 8 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочокОцініть роботу


Ім`я *:
Email:
Код *: