Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Інформаційні системи і технології

Інформаційні системи управління взаємовідносинами з клієнтамиУривки

1.Коротка інформація про програмний продукт „Sales Expert”

Програмний продукт Sales Expert розроблений для автоматизації процесу роботи з клієнтами і надає можливості по обліку, аналізу і управлінню всім комплексом взаємин компанії і її клієнтів. Система орієнтована на потреби керівництва компанії, підрозділів збуту, маркетингу та післяпродажного обслуговування.
Sales Expert - є першою російською системою класу CRM (системи керування взаємовідносинами з клієнтами). В останні роки CRM - системи здобувають усе більшу популярність, тому що дозволяють компаніям ефективно будувати свою маркетингову і збутову політику в умовах жорсткості конкуренції.
Успішна торгівля вимагає від продавця - постійної уваги до покупців і партнерів, ретельного планування продажів і підготовки партнерських договорів. Жоден потенційний покупець або партнер - не має бути загубленим. Бажано, щоб жодна розмова з покупцем не забулася, жодна обіцянка не залишилася не виконаною, оскільки будь-яка помилка, навіть сама дрібна, може зіпсувати враження про продавця, його ділові якості та надійність.
Найбільш зручним і надійним способом збереження інформації про покупців і партнерів, є електронна база даних. Такий спосіб дозволяє зберігати зведення про тисячі клієнтів. Незалежно від обсягу електронної бази даних пошук інформації в ній здійснюється швидко й ефективно.
У системі Sales Expert відомості про клієнта зберігаються в спеціальній картці компанії. В ній зберігається назва фірми і її адреса, напрямок діяльності, імена і прізвища співробітників, з яким можна підтримувати контакт, їхні телефони й електронні адреси.
Крім цього, у картці компанії зберігається:
• Інформація про всі контакти з клієнтом і всіма проведеними заходами. Ви завжди можете довідатися, чим цікавиться клієнт, які товари йому пропонувалися, що було куплено;
• Інформація про всі заплановані заходи з клієнтом;
• Дата реєстрації, куратор компанії (співробітник, особисто відповідальний за роботу з клієнтом), джерело, з якого клієнт довідався про Вашу компанію, і інша інформація, необхідна для оцінки ефективності маркетингових заходів.
При роботі з клієнтами часто буває потрібно згрупувати їх по одній або декількох важливих ознаках. Наприклад, клієнти, що цікавляться певним товаром, або групою товарів, або клієнти - учасники певного маркетингового заходу. Система Sales Expert дозволяє створювати і вести різні групи клієнтів. За допомогою груп, можна спростити планування однотипних або масових заходів, а також проводити оцінку ефективності маркетингових заходів.
Відомості, занесені в картку, залишаться марними для Вашої діяльності, якщо Ви не зможете швидко знайти потрібну Вам інформацію. Система Sales Expert надає могутній механізм пошуку карток. Картку можна шукати по змісту практично кожного з її полів або по декількох полях відразу. Для пошуку досить указати кілька букв із рядка, що повинна міститися в розшукуваній картці.
При пошуку карток можна також використовувати інформацію про проданих клієнтові товарах, про групи, у яких він включений, і про укладених з ним угодах.

Повна інформація про роботу

лабораторна робота "Інформаційні системи управління взаємовідносинами з клієнтами" з предмету "Інформаційні системи і технології". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 10.09.2010 в 20:01. Автором даного матеріалу є Даниш А.В. З моменту опублікування роботи її переглянуто 973 та скачано 65 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Даниш А.В...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали