Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Інформаційні системи і технології

ІС і технології в облікуУривки

1. Що таке типова конфігурація системи "1С: Предприятие 7.7"? Які дії може здійснювати користувач щодо типової конфігурації?
Типова конфігурація системи "1С: Предприятие 7.7" – це заданий типовий набір елементів (набір констант; склад, структура і властивості довідників; типові форми, бухгалтерські рахунки, алгоритми звітів тощо).
Наприклад, типова конфігурація «Бухгалтерський облік. Редакція 4.2» призначена для ведення бухгалтерського обліку в "типовій" госпрозрахунковій фірмі (для бюджетних організацій є своя конфігурація). Вона дозволяє:
- вводити дані про господарські операції у вигляді проводок, типових проводок і документів.
- роздруковувати стандартні форми документів (наприклад, прибутковий касовий ордер, видатковий касовий ордер, ТОРГ-12 і т.д.).
- одержувати звіти про рухи коштів у самих різних розрізах: по рахунках, по субконто, по датах.
- вести поряд з бухгалтерським обліком податковий облік у відповідності із податковим кодексом.
- формувати регламентні звіти, здавані в податкову інспекцію.
На основі типової конфігурації користувач може створювати власну настройку у відповідності до особливостей ведення обліку на конкретному підприємстві.
Крім того, по мірі часу користувач може здійснювати оновлення типової конфігурації, відповідно з випущеними релізами та редакціями.
2. З якою метою використовується апаратний ключ захисту в системі "1С: Предприятие 7.7"?
Програма «1С-Предприятие» захищена апаратним ключем, що вставляють у порт принтера. Перед запуском системи "1С: Підприємство" необхідно встановити драйвер захисту.
При використанні мережної версії на комп'ютері, до якого приєднаний апаратний ключ, установлюється сервер захисту. Спосіб установки сервера залежить від використовуваної операційної системи.

3. В яких режимах роботи системи "1С: Предприятие 7.7" можна внести зміни до ознак аналітичного обліку рахунків у планах рахунків?
Можливість ведення аналітичних рахунків і кількість можливих змін аналітичного рахунку по одному рахунку задається у процесі конфігурування системи.

4. Що означає в системі "1С: Предприятие 7.7" те, що деякий реквізит довідника є періодичним?
При настройці конфігурації задачі для любого реквізиту довідника можна задати збереження історії змін його значення. Такі реквізити довідника називаються «періодичними».

5. Що означає в системі "1С: Предприятие 7.7" термін "підпорядковані документи"? Навести приклад використання такої можливості.
В системі "1С: Предприятие 7.7" існує можливість створення «підпорядкованих документів», яка дозволяє організовувати ланцюжки взаємопов’язаних документів.
Наприклад, клієнту виписаний рахунок на оплату товарів. При отриманні грошей інформація про платіжне доручення була введена в систему з посиланням на раніше виписаний рахунок. Пізніше, при виписуванні накладної на відпуск товарів по оплаченому рахунку, в накладні також було введене посилання на рахунок. В такому випадку між рахунком і документами, що «йшли» за рахунком, встановлюються відносини підпорядкування. При роботі з таким рахунком можна викликати на екран список всіх підпорядкованих документів для перегляду і їх редагування.

Загальна кількість питань: 28

Література

1. Довідники програм Mіcrosoft Access, Mіcrosoft Excel.
2. «1С: Предприятие 7.7. Бухгалтерський учет». Руководство пользователя.
3. Журнал Дебе-кредит. #47'2001: Практична бухгалтерія - Система "Клієнт-Банк.
Повна інформація про роботу

контрольна робота "ІС і технології в обліку" з предмету "Інформаційні системи і технології". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 19.06.2011 в 12:16. Автором даного матеріалу є Елена (Kamelena@i.ua). З моменту опублікування роботи її переглянуто 770 та скачано 48 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Елена...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали