Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Інформаційні системи і технології

Контрольна робота з дисципліни "Інформаційні системи та технології"Завдання

Сформувати базу даних Access. Розробити структуру наведеної таблиці. Розробити екранну форму. Заповнити таблицю використовуючи екранну форму. Сформувати запит про матеріали, занесені на рахунок 201, в яких залишок на кінець місяцю більш 0,00. Використати обчислювальні поля. За даними таблиці сформувати звіт: для колонок 6-9 визначити "Разом".

Практична частина в форматі MS Access...

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Контрольна робота з дисципліни "Інформаційні системи та технології"" з предмету "Інформаційні системи і технології". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 11:21. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 751 та скачано 64 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали