Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Інформаційні системи і технології

Структурна організація та система команд комп’ютера IAS (комп'ютерні системи)Уривки

Выбираешь профессиональный ноутбук? Качественный и мощный ноутбук asus vx7 ты можешь посмотреть в магазине ноутбуков NOVATEK. На странице с моделью ноутбука имеется информация о технических характеристиках, обзор ноутбука, а также отзывы покупателей.

Мета роботи: Познайомитись з архітектурою та структурною організацією комп’ютера IAS. Вивчити систему команд даного комп’ютера.
Пам’ять комп’ютера IAS мала 1000 комірок, що називалися словами. Довжина кожної комірки – 40 двійкових розрядів (бітів). В цій пам’яті зберігались і числові дані і команди програми. В двійковому коді кожного числа в старшому розряді записувався знак числа, а в наступних 39 розрядах – його значення.
Слово пам’яті могло зберігати дві команди по 20 біт кожна. У форматі команди старші 8 біт відводились для зберігання коду операції, а молодші 12 біт – для зберігання адреси одного із слів пам’яті. Адреса могла бути числом в діапазоні 0-999.
Пристрій управління в IAS добував із пам’яті команди по черзі і організовував їх виконання по одній в кожному черговому циклі. Для організації виконання команд в АЛП і блоці управління знаходились спеціальні комірки пам’яті, що називалися регістрами.

Контрольні питання

1. З яких основних блоків складається комп’ютер IAS?
2. Принципи фон Неймана побудови комп’ютера.
3. З скількох комірок складалась пам’ять комп’ютера IAS?
4. Скільки команд нараховувала система команд комп’ютера IAS?
5. На які групи були розбиті команди комп’ютера IAS?
6. З яких частин складалось слово команди комп’ютера IAS?
7. В якому блоці розміщався регістр даних пам’яті комп’ютера IAS?
8. В якому блоці розміщався регістр адреси комп’ютера IAS?
9. З якими регістрами зв’язаний регістр команд?
10. Яку роль виконував лічильник команд?

Повна інформація про роботу

лабораторна робота "Структурна організація та система команд комп’ютера IAS (комп'ютерні системи)" з предмету "Інформаційні системи і технології". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 15.10.2010 в 00:53. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 471 та скачано 30 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали