Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Інформаційний менеджмент

Інтернет проект на розробку веб ресурсу (інтернет технології в бізнесі)Технічне завдання на Веб ресурс

Створення веб-ресурсу з переліком всіх основних видів розваг у місті Києві, для іноземців та жителів столиці з метою якнайкращого розуміння і зацікавленості людей у столиці.

Мета

зацікавити людей визначними культурними та розважними місцями для проведення вільного часу, також відкрити Київ для туристів і виступити в ролі інформаційного ресурсу для ознайомлення та вибору найцікавіших місць для відвідання.

Завдання

забезпечити якомога більшою інформацією, яка буде не поверхнево розповідати про видатні місця і якісь культурні пам’ятки, а буде заглиблюватись та допомагати людям зрозуміти суть міста і провести вільний час в найбільш корисній та цікавій формі.

Критерії досягнення мети

сайт не буде мати чітко окресленої цільової аудиторії, адже розрахований на всі верстви населення і навіть не на одну країну. Отже сайт розрахований на користувачів інтернету, які бажають ознайомитись та обрати для себе цікаве проведення вільного часу в столиці України.

Повна інформація про роботу

лабораторна робота "Інтернет проект на розробку веб ресурсу (інтернет технології в бізнесі)" з предмету "Інформаційний менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 11.05.2011 в 19:55. Автором даного матеріалу є Іра (Smyk_Iryna@mail.ru). З моменту опублікування роботи її переглянуто 579 та скачано 49 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Іра...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали