Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Кредитування і контроль

Кредитування та контроль, навчальний посібник для самостійного вивчення дисципліниВступ

У навчально-методичному посібнику для самостійного вивчення дисципліни «Кредитування і контроль» розглядається система відносин, які виникають між комерційним банком і позичальником у процесі здійснення кредитних операцій.
У посібнику детально аналізуються різні аспекти діяльності комерційних банків щодо здійснення банківського моніторингу в процесі кредитування та мінімізації витрат, пов’язаних із банківською діяльністю, а саме розглядаються умови виникнення кредитної угоди між банком і позичальником, ризики, що виникають у процесі банківської діяльності, критерії оцінки ризиків та управління ними, засоби захисту від ризиків, кредитна політика комерційного банку, її зміст і параметри, порядок визначення кредитоспроможності позичальника, етапи процесу банківського кредитування, процентна політика комерційного банку, визначення вартості кредитної послуги, проблемні позички і засоби реструктурування безнадійних боргів, порядок формування резерву для покриття можливих втрат від кредитних операцій тощо.
Матеріал посібника подано у формі стислого викладення семи тем, містить 30 виробничих ситуацій для засвоєння лекційного курсу з відповідних тем, а також запитання для підготовки до диференційованого заліку.
До кожної теми додається список необхідної літератури (Закони України, нормативні документи НБУ). Крім того, в кінці посібника наведено загальний список літератури. Книга розрахована на спеціалістів у галузі фінансів і кредиту, студентів вищих економічних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться банківською справою.

  

Повна інформація про роботу

електронна книга "Кредитування та контроль, навчальний посібник для самостійного вивчення дисципліни" з предмету "Кредитування і контроль". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 14.09.2010 в 16:50. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1810 та скачано 123 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...