Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Управління проектами інформатизації

Моделі зрілості по управлінню проектами інформатизації (CMMI)Уривки

Рівень 1: початковий (initial). Чітка організація процесів відсутня, процеси непередбачені, немає визначених правил і процедур розробки, успіх програмних проектів звичайно є заслугою окремих осіб.
Рівень 2: керований (managed). Процеси визначаються й документуються, але вони сфокусовані на організації конкретного проекту, тобто не стандартизовані й можуть різнитися в різних проектах.
Рівень 3: визначений (defined). У всіх проектах процеси відповідають заданому корпоративному стандарту, так званому стандартному процесу організації.
Рівень 4: керований на базі кількісних показників (quantitatively managed). Процеси стають передбачуваними й з'являється можливість управляти такими параметрами проекту, як кількість помилок, трудомісткість, обсяг переробок і т.д.
Рівень 5: оптимізований (optimizing). Процеси перебувають у стані постійного вдосконалювання, компанія може впроваджувати істотні інновації в процеси на основі аналізу кількісних показників, ідентифікувати кореневі причини проблем проектів і запобігати їхню появу.
Модель СММ Capability Maturity Model була розроблена в 1991 році Інститутом програмної інженерії Університету Карнегі-Меллона (Software Engineering Institute, SEI) для розробки програмних продуктів. Із часом було випущено ціле сімейство моделей: SW-CMM - для програмних продуктів, SE-CMM - для системної інженерії, Acquisition CMM - для закупівель, People CMM - для управління людськими ресурсами, ICMM - для інтеграції продуктів.
Різноманітні моделі виявилися досить складними для розуміння й упровадження. Оскільки вони були створені різними групами фахівців, зміст цих моделей не завжди був узгодженим один з одним, а також з вимогами міжнародних стандартів. Тому в 2002 році SEI опублікував нову модель CMMI (Capability Maturity Model Integration), що поєднує раніше випущені моделі й ураховує вимоги міжнародних стандартів.

Повна інформація про роботу

лекція "Моделі зрілості по управлінню проектами інформатизації (CMMI)" з предмету "Управління проектами інформатизації". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 16.09.2010 в 23:35. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 476 та скачано 30 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали