Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Екологія

Альтернативні джерела електроенергії. Екологічна ситуація на ТЕС, ГЕС, АЕС

Зміст

Вступ

1. Застосування ядерної енергії.
2. Ядерний реактор.
3. Перспективи розвитку ядерної енергетики.

Висновок

Уривки

Испытываете трудности в подборе оптимально комплекса насосного оборудования? Специалисты из ЧП "Тикич" имееют значительный опыт в решении подобных проблем. Кроме этого, предприятие продает качественные промышленные насосы, изготовленные на собственной производственной базе. Обращайтесь за квалификационной помощью уже сейчас.
Застосовувати ядерну енергію для її перетворення в електричну вперше почали в нашій країні в 1954 р. у м.Обнінську було введено в експлуатацію атомну електростанцію АЕС потужністю 5000 кВт. Енергія, що виділялася в ядерному реакторі, використовувалася для перетворення води в пару,няка потім обертала з’єднану з генератором турбіну.
За таким самим принципом діють введені в експлуатацію за два минулі десятиліття Нововоронезька, Ленінградська, Курська, Коломська та інші АЕС. Реактори цих станцій мають потужність 500-1000 МВт.
Ядерній енергетиці, як і багатьом іншим галузям промисловості, властиві шкідливі або небезпечні фактори впливу на навколишнє середовище. Потенційно найнебезпечнішими є радіоактивне забруднення. Складні проблеми виникають у зв’язку з потребою захоронення радіоактивних відходів і демонтажем атомних станцій, які відпрацювали свій строк. А строк їх служби близько 20 років. Після цього відновлення станції неможливе у зв’язку з багаторічним впливом радіації на матеріали конструкцій. АЕС проектують з урахуванням максимальної безпеки персоналу станції і населення. Досвід експлуатації АЕС в усьому світі показує, що біосфера надійно захищає від радіаційного впливу підприємств ядерної енергетики при нормальному режимі експлуатації. Проте вибух четвертого реактора на Чорнобильській АЕС показав, що ризик зруйнування активної зони реактора внаслідок помилок персоналу і прорахунків у конструкції реакторів залишається реальністю. Тому вживаються найсуворіші заходи, щоб зменшити цей ризик.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

реферат "Альтернативні джерела електроенергії. Екологічна ситуація на ТЕС, ГЕС, АЕС" з предмету "Екологія" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: ГЕС, ситуація, електроенергії., Екологічна, Альтернативні, джерела, тес. Робота опублікована 26.08.2010 в 12:56 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 299 та скачано 30 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 1 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...
Які ще реферати можна знайти по цій темі?