Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Економічна інформатика

Використання JavaScript для формування обробки інформаціїЗміст

Вступ
1. Інтернет (WWW)
1.1. World Wide Web
1.2. Історія WWW
1.3. Що таке WWW?
1.4. Програми перегляду
1.5. Використання програм перегляду
1.6. Області використання WWW
2. Використанння скриптів для створенні HTML сторінок
2.1. Мова JavaScript
2.2. JavaScript і Java
2.3. Використання скриптів
Висновки
Список використаної літератури

ВСТУП

Хотите, чтобы Ваш iPad 2 всегда выглядел как новый? Для этого Вы можете iPad чехол купить в интернет-магазине техники Apple и аксессуаров «AplStore». Красивый, удобный, с тонкой кожей и внутренней отделкой чехол сделает Ваш планшет стильным и более удобным для ношения.
На сьогоднішньому етапі розвитку комп’ютерної техніки сучасна система освіти все активніше використовує інформаційні технології і комп'ютерні телекомунікації. Великими темпами розвивається Інтернет, що сприяє інформаційному озброєнню кожного комп’ютера, кожної людини, що ним користується.
Internet, як ми вже знаємо, – це найбільша світова комп’ютерна мережа. Кількість людей, що до нього підключаються дуже швидко збільшується, що дає можливість спілкуватися, обмінюватися інформацією. В Інтернеті розміщено дуже багато документації з різної тематики – це і науково-популярна, і політична, і художнього змісту і т.п.
На даному етапі розвитку комп’ютерної техніки більше і більше людей виготовляють свої візитні картки, тобто свої сайти, розміщені в Інтернеті. Цим вони надають можливість іншим узнати про свої захоплення, про свої інтереси, розміщують різноманітну інформацію. В усіх великих фірмах є свої веб-сайти, що дає можливість клієнтам більш детальніше і без затрат великих зусиль узнавати інформацію про цю фірму.
На даний момент часу створення веб-сторінок є дуже популярним. А використання скриптів при побудові веб-сайтів є не тільки популярним, але і необхідним.
Актуальність даної теми зумовлена тим, що на даному етапі розвитку суспільства, виникла необхідність у впровадженні в освіту використання Інтернету із створенням своїх сайтів і використанням в них нових технологій, таких як скрипти.
Предмет: прийоми створення веб-сторінок з використанням скриптів.
Тема: Використання скриптів для формування обробки інформації в Internet Explorer.
Мета: Теоретично обґрунтувати та дослідити дидактичні умови, необхідні для ефективного використання скриптів при створенні веб.
Завдання
1. Виявити рівень дослідженості даної проблеми в літературних джерелах.
2. Дослідити різновиди існуючих скриптів.
3. Встановити доцільність використання й роль обробки інформації за допомогою скриптів.

ВИСНОВКИ

Після аналізу виконаної роботи можемо сказати, що ми досягли поставленої мети, а саме розкрили принципи функціонування Скриптів та можливості їх використання.
Таким чином, у даній роботі ми не лише наводимо загальні відомості про скрипти їх використання, принципи функціонування, але й виокремлюємо знання та вміння, необхідні для роботи з ними, та розроблену на їх основі методику ознайомлення з використанням скриптів для формування тексту в гуртках з інформатики.
Повна інформація про роботу

Характеристика роботи

реферат "Використання JavaScript для формування обробки інформації" з предмету "Економічна інформатика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 04.02.2010 в 22:24. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 501 та скачано 61 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Коментар автора роботи

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...