Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Економічна інформатика

Архіватор WinRarЗміст

1. Архівування файлів
2. Робота з програмою WinRar
3. Порядок архівування
4. Порядок добування файлів із архіва

Приклади по кожному з пунктів

Пункт для ознайомлення

Робота з програмою WinRar

Інформація на магнітних носіях може зберігатися у двох виглядах: у розгорнутому, що дає можливість негайно використати її при виконанні будь-якої роботи, і в стислому (архівованому). У розгорнутому вигляді інформація займатиме досить великий обсяг дискового простору. Крім того, такі файли звичайно нестійкі до зараження комп’ютерними вірусами. Тому найчастіше розгорнутими зберігаються тільки операційні системи, з якими активно працюють на комп’ютері. Інші файли знаходяться в спеціальному архівованому вигляді. Архіватор – це програма, що призначена для стиснення інформації. Під стисненням розуміють таке кодування інформації, коли закодований варіант займає менше дискової пам’яті, ніж початковий. Процес стиснення називається архівуванням, а результат – архівною інформацією.

Архівний файл (архів) являє собою набір з одного або декількох файлів, поміщених у стиснутому вигляді в єдиний файл, із котрого їх можна при необхідності витягти в початковому вигляді. 

Програма WinRar забезпечує: повну підтримку архівів RAR та ZIP, високий ступень стиснення інформації завдяки ефективному алгоритму, стиснення мультимедіа файлів за допомогою спеціального алгоритму, керування архівами інших форматів (CAB, ARJ, LZH), створення звичайних та багатотомних архівів, створення архівів, що само розпаковуються, відновлення фізично пошкоджених архівів, підтримка додаткових функцій (шифрування, коментарі, протоколи помилок) та ін.
Повна інформація про роботу

Характеристика роботи

лекція "Архіватор WinRar" з предмету "Економічна інформатика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2010 в 11:19. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 368 та скачано 60 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Коментар автора роботи

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали