Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Економічна інформатика

Безпека та використання носіїв інформації. Сервісні програми

Зміст

1. Структура жорсткого диска (вінчестера)
2. Форматування диска
3. Убудовані засоби перевірки дисків
4. Тимчасові файли в сімействі ОС Windows
5. Дефрагментація диска
6. Флеш пам’ять
7. Робота з CD і DVD дисками
8. Програма запису образів CD/DVD Nero Burning ROM
9. Комп’ютерні віруси та антивірусні програми

Уривки

Флеш пам’ять

Думаешь, какую оригинальную вещь подарить другу? Флешки с логотипом - вот то, что действительно будет использовать Ваш друг или подруга в повседневной жизни, а также напоминать о Вас. Качественные флешки от уникального производителя флешек GoodRam. Широкий ассортимент и пожизненная гарантия на память - вот почему Вам стоит заказать флешку с логотипом на flesh.kiev.ua

Флеш-пам’ять винайшов співробітник компанії Toshiba Фудзи Масуока ще в 1984 році. Назва пристрою походить від слова flash - «спалах», тому що процес стирання інформації в ньому відбувається так само швидко, як і фотоспалах. Виріб продемонстрували на виставці IEEE-1984, після чого компанія Intel узялася за розробку комерційних рішень на флеш-пам’яті й уже в 1988 році випустила перший комерційний чип (Рис.10).
Флеш-пам’ять являє собою масив зі спеціальних транзисторів «із плаваючим затвором», кожний з яких зберігає більше одного біта інформації. Записом, стиранням і зберіганням інформації керує контролер.
Головний недолік флеш-пам’яті – обмежене число циклів запису. Зчитувати інформацію із флеш-пам’яті можна скільки завгодно, але записувати її можна обмежену кількість разів. Сучасні чипи флеш-пам’яті підтримують від 10 тисяч циклів запису/стирання, і виробники постійно вдосконалюють технологію. Наприклад, для флеш-накопичувачів розроблена спеціальна файлова система, що враховує той факт, що деякі сектори (наприклад, таблиця розміщення файлів або початкових секторів) перезаписуються частіше інших і кількість записів в цій частині зменшується. В ОС Microsoft Windows цим завідує файлова система FFS2, в Linux - JFFS2 і YAFFS. У використанні флеш-пам’ять досить проста й надійна і по праву є гарною альтернативою дискеті й CD-диску.
При роботі з будь-якою флеш-пам’яттю на ПК слід дотримуватися наступних правил:
- перед установкою флешки в USB гніздо треба переконатися що він не забруднений і флешка вставляється без зусиль і міцно фіксується в гнізді (не хитається).
- після закінчення роботи із флешкою ОБОВ’ЯЗКОВО, перед витягом, потрібно її програмно відключити (у правому нижньому куті, біля годинника є значок для відключення флешки: ). Інакше частина інформації просто не збережеться на флешці й буде загублена назавжди.
- як і для будь-якого електронного пристрою слід уникати підвищеної вологості й різкого перепаду температур. Приходячи з вулиці, у холодну пору року, не поспішайте вставляти флешку в ПК.
- USB шнури-подовжувачі для флешек мають ОБМЕЖЕНУ довжину. Зазвичай, рекомендують використовувати до 80 см. Їх не можна подовжувати самостійно шляхом комбінації декількох шнурів. Наслідки таких дій – вихід з ладу пристрою й втрата ВСІЄЇ інформації без можливості відновлення.
- не встановлюйте в ПК ушкоджену або свідомо не робочу флешку. Є велика ймовірність ушкодити роботу USB порту на ПК і вивести з ладу флешку.
Усе вище викладене стосується всіх флеш-накопичувачів (MMC, M2, x, miniSD, microSD, SD (Trans-Flash), SDHC (High Copacity), Memory Stick Duo, і т.д.) і пристроїв, які використають ці накопичувачі для зовнішнього доступу (мобільні телефони, КПК, фотоапарати, MP-3 плеєри, диктофони й т.д.).


Коментар автора роботи
Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...


  Скачать работу бесплатно [1.16Mb]

Характеристика роботи

лекція "Безпека та використання носіїв інформації. Сервісні програми" з предмету "Економічна інформатика" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: інформатика, флеш. Робота опублікована 03.02.2010 в 10:58 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 820 та скачано 39 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочокЯк Ви оцінюєте роботу, прокоментуйте?

Ім`я *:
Email:
Код *: