Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Економічна інформатика

Мережні технології. Система електронної пошти. Програма Outlook ExpressЗміст

1. Поняття комп’ютерних мереж
2. Електронна пошта. Microsoft Outlook Express

Уривки

Поняття комп’ютерних мереж

Ищешь надежные торрент трекеры? На ckopo.net ты сможешь скачать с торрент на высокой скорости редкую аудио и видеоинформацию. Качество размещаемых торрентов тщательно проверяется, а трекер регулярно пополняется.
Комп’ютерна мережа (КМ) – сукупність взаємозв’язаних (через канали передавання даних) комп’ютерів, які забезпечують користувачів засобами обміну інформацією і колективного використання апаратних, програмних та інформаційних ресурсів мережі. Тобто це система розподіленої обробки інформації між комп’ютерами за допомогою засобів зв’язку.

Мережа складається з таких елементів:

- Комунікаційне або мережне обладнання – це периферійні пристрої, що здійснюють перетворення сигналів, використовуваних в ПК, у сигнали, що передаються по лініях зв’язку, і навпаки (модеми – для телефонних мереж, мережні адаптери – для нетелефонних ліній).
- Лінії зв’язку – обладнання, за допомогою якого здійснюється поєднання ПК у мережу. Лінії зв’язку, що використовують для передачі сигналів кабелі є провідними (телефонні) інші – безпровідними (супутникові).
- Комунікаційне або мережне ПЗ – це комплекс програм, що забезпечують роботу мережного обладнання і обмін інформацією між ПК у мережі.

Передача інформації між комп’ютерами відбувається за допомогою електричних сигналів, які бувають цифровими та аналоговими. У комп’ютері використовуються цифрові сигнали (у двійковому коді), а під час передачі інформації по мережі – аналогові (хвильові). Частота аналогового сигналу – це кількість виникнень хвилі у задану одиницю часу. Аналогові сигнали також використовуються на телефонних лініях для передачі інформації. Для перетворення даних з цифрового в аналоговий використовуються модеми, які двійковий нуль перетворюють у сигнал низької частоти, а одиницю – високої частоти.

Ознаки за якими класифікують КМ, такі:

- територія – локальна, регіональна або глобальна мережа;
- топологія – шинна, кільцева, зіркова або комбінована (змішана);
- середовище передавання – телефонний, коаксіальний, скручена (вита) пара, оптоволоконний, мікрохвильовий, інфрачервоний або радіоканал;
- метод доступу до середовища передавання – конкурентний, детермінований з опитуванням або маркерним доступом;
- архітектурою (технологія) – Ethernet, Archnet, Token Ring, FDDI, SNA, Internet та інші.
Повна інформація про роботу

лекція "Мережні технології. Система електронної пошти. Програма Outlook Express" з предмету "Економічна інформатика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2010 в 09:49. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 844 та скачано 80 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...