Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Економічна інформатика

Основи офісного програмування. Мова програмування Visual Basic For Applications (VBA)

Зміст

1. Використання VBA в Microsoft Excel
2. Редактор Visual Basic Application
3. Створення макросів
4. Мова програмування VBA
5. Оголошення змінних. Типи даних
6. Використання констант
7. Оператор присвоювання. Вирази та операції
8. Використання вбудованих вікон введення та виведення
9. Функції користувача

Приклади по кожному з пунктів

Пункт для ознайомлення

Мова програмування VBA

Хочешь автоматизировать свою торговлю? Высокую автоматизацию и портативность твоей торговли может обеспечить мобильная торговля на android с применением карманных мобильных устройств. Возможности мобильной торговли действительно впечатляют: оперативный сбор и обработка заявок на поставку товаров, учет взаиморасчетов, учет кассовых операций, мерчендайзинг и мн.др.
Програмний код (програма) VBA являє собою послідовність команд (операторів), записаних за правилами мови Basic. Кожний оператор записується в окремому рядку. Кількість пробілів і знаків табуляції між частинами оператора не має значення. Якщо в командному рядку порушені синтаксис або сама команда невірна, вона виділяється червоним кольором. Програма має таку структуру: заголовок програмного модуля (процедури, функції), опис змінних та констант, оператори тіла програми, завершення програми.

Sub Obmin_valut() ‘заголовок програми

Dim kurs_dol As Single, k As Integer ‘опис змінних та констант

Dim Suma_dol As SingleSuma_dol = k / kurs_dol ‘оператори тіла програми

Suma_euro = k / kurs_euroEnd Sub ‘завершення програми

Для переносу частини команди на інший рядок наприкінці першого необхідно поставити пробіл, потім символ підкреслення ( _ ). Наприклад:

Іf х
And в
And z
Щоб розташувати декілька операторів в одному рядку, між ними ставиться символ двокрапки, наприклад: а = 1 : b = 2 : c=3

В програмі використовують коментарі. Коментарі записуються на початку програми для пояснення всієї програми, перед блоком операторів або праворуч від будь-якого оператора, для пояснення ідеї тієї або іншої виконуваної операції. Перед коментарем ставиться апостроф. Знак апостроф ( ‘ ) означає, що команда або повідомлення в рядку використається як коментар і ігнорується VBA (тобто не транслюється в машинні коди). Такі рядки в процедурі відзначені зеленим кольором.
Імена змінних, констант, процедур позначають за допомогою ідентифікаторів. Ідентифікатор – це ім’я будь-якого об’єкта (константи, змінної, процедури, функції, модуля). Ідентифікатор задається за правилами:
· складається з букв, цифр та знака підкреслення;
· повинен починатися тільки з латинської букви;
· кількість символів не більше 255;
· не містить крапки, пробілу, розділових символів,
· не можна використовувати зарезервовані слова в якості ідентифікаторів;
· ім’я повинно бути унікальним та змістовним;
Приклади неправильних ідентифікаторів: 2Week, Second.Week. Приклади правильних ідентифікаторів: strMyName, strфамилия.
Зарезервовані слова (ключові або службові) – це слова, призначення яких зафіксовано і в інших випадках вони використовуватися не можуть, наприклад оператори, типи даних, класи та ін (As, Public, Then, All і ін.). Виводяться синім кольором.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

лекція "Основи офісного програмування. Мова програмування Visual Basic For Applications (VBA)" з предмету "Економічна інформатика" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: VBA, інформатика. Робота опублікована 03.02.2010 в 10:05 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 1719 та скачано 127 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...