Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Економічна інформатика

Табличний процесор Excel. Робота з таблицями. Форматування данихЗміст

1. Електронна таблиця
2. Формування робочого аркуша
3. Форматування даних
4. Введення формул і розрахунків
5. Використання функцій
6. Створення графіків і діаграм

Пункт для ознайомлення

Формування робочого аркуша
Табличний процесор оперує з такими об’єктами, як робочі книги і аркуші, комірки, діапазон комірок, стовпці та рядки. Робота з будь-яким об’єктом починається з його виділення. При цьому задається місцеположення даних, які стають доступними для введення, виведення й оброблення.

Виділення об’єктів
Комірка – помістити в неї курсор і клацнути мишею. Поява жирної рамки свідчить, що комірка стала активною і до неї можна вводити дані.
Стовпець чи рядок – клацнути мишею на його імені.
Діапазон суміжних комірок, стовпців, рядків і блоків – виділяють шляхом „буксирування” покажчика миші, тобто перетягуванням його по екрану при натиснутій лівій кнопки миші.
Весь робочий аркуш – клацнути на кнопці „Выделить все”, яка розміщується на перетині заголовків стовпців і рядків робочого аркуша.
Якщо необхідно виділити кілька несуміжних комірок або діапазонів користуються „буксируванням” покажчика миші при натиснутій клавіші [Ctrl]. Також можна виділити різні об’єкти за допомогою клавіші [Shift] і стрілок клавіатури.

Розміри стовпців і рядків
Змінити розмір стовпців і рядків можна, якщо встановити покажчик миші на границі стовпця чи рядка (при цьому з’явиться двійна стрілка: ↔ або ↕) і „буксируючи” плавно змінити ширину стовпця чи висоту рядка. У тих випадках коли необхідно відрегулювати ширину і висоту кількох стовпців чи рядків одночасно, викликають меню Формат/Столбец чи Строка. Цими командами ширина і висота встановлюється безпосередньо або авто підбором. Крім того можна приховувати чи відображати вміст комірок: Формат/Скрыть чи Отобразить.
Повна інформація про роботу

лекція "Табличний процесор Excel. Робота з таблицями. Форматування даних" з предмету "Економічна інформатика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2010 в 10:31. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 2250 та скачано 114 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...