Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Економічна інформатика

Текстовий процесор MS Word. Загальні принципи створення документів з MS WordЗміст

1. Текстовий процесор Word
2. Панелі інструментів
3. Робота з документом
4. Дії з текстом
5. Форматування тексту
6. Стилі редактора
7. Робота з малюнками та формулами
8. Редактор формул

Приклади по кожному з пунктів

Пункт для ознайомлення

Робота з документом

Для створення нового документа треба обрати меню Файл/Создать. У вікні Создание документа є кілька вкладок: Общие, Другие документи, Записки, Отчеты та ін. Обираємо вкладку Общий/Новый документ/ОК. Також  у цьому вікні необхідно вибрати тип документа: документ чи шаблон. Шаблон – це документ певного виду (наприклад Службова записка або Резюме). Запропоновані системою шаблони можна модифікувати та пристосовувати для власних потреб. Шаблони зберігаються у файлах типу шаблон. Наприклад для створення резюме необхідно виконати Файл/Создать/Шаблоны/на моем компьютере/Другие документы/Мастер резюме вибрати необхідні пункти та ввести дані. Зберегти записку:  Файл/Сохранить как/  вказати ім’я файлу та шлях.

Для збереження документа обирають меню Файл/Сохранить або Сохранить как. Перша команда зберігає документ-файл із початковим ім’ям, а друга з новим. У вікні Сохранение документа, що відкрилося, необхідно обрати папку, де буде зберігатися файл, та вказати його ім’я і тип.

Для відкриття файлу обирають меню Файл/Открыть. У вікні Открытие документа, що відкрилося, обирають потрібну папку, потрібний документ, натискають кнопку Открыть. При цьому необхідно звернути увагу на тип файлу: всі файли, документи Word, шаблони та ін. (краще обирати всі файли). Імена останніх файлів, з якими працювали раніше, відображаються в нижній частини меню Файл. Для відкриття будь-якого з них досить клацнути мишею на його імені.

Всі описані дії можна виконувати за допомогою відповідних кнопок на стандартній Панелі інструменті.

Повна інформація про роботу

Характеристика роботи

лекція "Текстовий процесор MS Word. Загальні принципи створення документів з MS Word" з предмету "Економічна інформатика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2010 в 10:48. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1039 та скачано 88 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Коментар автора роботи

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...